2017. 10. 24. kedd - Salamon 9°C | 13°C Még több cikk.

Makó FC–MTK II. 2-1

Labdarúgás - harmadik tavaszi mérkőzését is megnyerte a Makó FC NB II-es labdarúgócsapata. Az áldozat ezúttal az MTK második számú együttese volt.
MAKÓ FC--MTK II. 2-1

VÉGE, marad a 2-1.

90. perc: Czirbus véd bravúrral, két perc a hosszabbítás

89. perc: Kenderes helyett Nagy T. a pályán

87. perc: Bány helyett Podonyi

86. perc: helyzet nélkül teltek a percek

78. perc: MTK-csere: Gál helyett Kákonyi

74. perc: Makó-csere: Kulacsik helyett Schreiber

72. perc: 2-1! Szabó L. gurított Czirbus lábai közt a hálóba, 2-1.

71. perc: Könyves éles szögből ravaszkodott, Czirbus lábbal szögletre mentett

67. perc: MTK-csere: Busai helyett Nikházi

65. perc: Vági szövegelt, sárga járt érte

63. perc: N'Galle cselezgetett a 16-oson belül, majd ballal, estében lőtt, Szatmári pedig csak másodszorra tudta megfogni a labdát.

60. perc: Szabó L. sárga lapot kapott, ért már neki.

57. perc: 2-0! Bány ismét szabadrúgást rúghatott, ezúttal figurát választott, amelynek lényege Magyar hosszúra érkezése és középre fejelése, majd Maróti üresen érkezése és bólintása volt, 2-0.

56. perc: Bány állította le a labdát kb. 26 m-re a kaputól szabadrúgáshoz, a lapos labda nem okozott gondo Szatmárinak.

54. perc: két labda a pályán, pedig még néha egy is sok. Oláh bíró labdafeldobással folytatta a futballmeccset

50. percben: Puskás tüzelt alig fölé Bány bedobása és N'Galle lekészítése után

48. perc: Szamosszegi sárga lapot kapott

Kezdődik a második játékrész.

Félidő. Szép játékkal vezet a Makó FC, amely ebben a szezonban már az ötödik félidőt úszta meg kapott gól nélkül!

42. perc: Kecskés 23 m-es szabadrúgása alig kerülte el a jobb felső sarkot

37. perc: 1-0. Bány szögletéből Magyar kapura fejelt, Gévay pedig a hosszú kapufát fogva csúsztatott a hálóba, 1-0.

34. perc: gyors MTK-támadás, megint Szabó L. lőhet, a rövidnél Czirbus véd bravúrral

34. perc: - Szebben játszunk, mint legutóbb! - mondja egy hazai néző.

32. perc: Kulacsikot szerelik, beakad a lába az ellenfél térdébe, összeesik, de nincs komoly baja, Fefe gyúró gyorsan gyógyít

26. perc: Szabó L., Busai, Szabó L. kényszerítőzött, utóbbi 18 m-ről föléemel.

23. perc: úgy néz ki, Bánynak van kedve focizni, igazi vezére a csapatnak: cselez, passzol, lő

18. perc: Bány elé pattant a labda, aki dropból tüzelt fölé, előtte Vági esett össze, övön aluli találat érte.

16. perc: nagy a forgalom az MTK II. kapuja előtt, előbb egy szabadrúgás a bal oldali 16-os sarkáról, majd egy szöglet okozott veszélyt.

14. perc: Szabó L. "kínálta meg", Czirbus a bal oldalról meglőtt zsugát előredőlve védte.

13. perc: rajzolt makói akció végén Puskás bal oldali, lapos beaadásába Ladiszlai lépett bele.
10. perc: kiegyenlítődött a játék.
Két, a focit igazán játszó csapat feszült egymásnak. A vendégeknél akad egy Csongrád megyei kötődésű labdarúgó, a szentesi származású Kecskés Tamás.

Az első öt percben tetszetősen, de kapura még nem veszélyesen jászik a Makó.

Makó, NB II-es labdarúgó-mérkőzés, 600 néző. Vezette: Oláh (Márton, Sebestyén).

Makó: Czirbus - Rakonczai, Dálnaki, Szamosszegi, Gévay - Kulacsik, Magyar, Puskás, Bány, N'Galle - Maróti. Edző: Kolozsvári János.

MTK II.:  Szatmári - Kenderes, Ladiszlai, Gál, Vági - Molnár, Kecskés, Vági - BUsai, Könyves, Szabó L. Edző: Simon Antal.

„Grt a Makó FC-nek szép sorozathoz
    Esetleg tabellát láthatunk a későbbiekben???”
  • 2. xmanó 2009. március 22. 18:44
    „Gratulálok a Makónak!Ez a csapat sokkal de sokkal több megbecsülést érdemelne!!!”
  • 1. gszlaszlo 2009. március 22. 15:32
    „Barátom,
    Maróti nevét javítsd, ha ráérsz a kezdőben.”

Szeged Beton-Kazany 8-5

Szenzációs mérkőzésen áttiport a Szeged Beton férfi vízilabdacsapata az orosz Sintez Kazany együttesén, így 18-15-ös összesítéssel bejutott a LEN-kupa döntőjébe. Tovább olvasom