A labdarúgó NB III Alföld csoportjában az Algyő és a HFC is 2–0-ra nyert.
Algyő 200 néző. Vezette: Hegedűs.
Algyő: Dénes – Vass, Kothencz, Varga F., Krucsó – Retek, Sipos, Varga N., Daróczi (Végh) – Tóth Á. (Lele), Katona (Fekete). Edző: Lóczi István.
Örkény: Fűz – Batta, Kovács T., Tusa, Ulicska (Somogyi) – Tóth L., Boda (Veres), Szécsi, Makovi – Horváth N., Vég. Edző: Pintér Sándor.
Gólszerzők: Katona, Retek.

Egyszerű volt a meccs képlete: az Örkény nem akart semmit sem, csak egyetlen pontot, az Algyő pedig igyekezett begyűjteni a három pontot. Ez a törekvése a 40. percben indult el megfelelő irányba: Vass cselsorozata, majd beadása után Katona bólintott a kapuba, 1–0. Dénes csak a hazaadásoknál avatkozott közbe, a mezét talán ki sem kellett mosni. A 86. percben Varga N. ugratta ki Reteket, aki kilőtte a jobb alsót, 2–0.
Lóczi István: – Magabiztos sikerünkkel kézzelfogható közelségbe került az érem.
Jók: Kothencz, Sipos, Retek, Vass, ill. Kovács T.

Monor–HFC 0–2 (0–2)

Monor, 100 néző. Vezette: Filus.
Monor: Gilán – Kinder, Bokros S., Zila, Kerepeczky – Boros, Varró, Malik (Kalocsai), Magyar – Maka (Szuda), Halgas. Edző: Varga Károly.
HFC: Bíró – Talmácsi, Dálnaki, Pécsek, Keller – Mészáros (Mucsi), Antal, Nagy A. (Gyenes), Marton B. – Bernáth, Szűcs (Borbás P.). Edző: Kolozsvári János.
Gólszerzők: Szűcs (11-esből), Bernáth (11-esből).
Kiállítva: Gilán, Magyar.

Két gól, két 11-es, két kiállítás: nagyjából így foglalható össze a mérkőzés. A 18. percben Gilán ütötte el Bernáthot, a büntetőt Szűcs értékesítette, majd a 45. percben Magyar az erőszakos Bernáthot lerántotta, ez is 11-es és kiállítás. A sértett Bernáth magabiztos volt, 0–2. A szünet után a kettős emberelőnnyel nem tudott mit kezdeni a vendéggárda.
Kolozsvári János: – Végre idegenben is nyerni tudtunk.
Jók: Varró, ill. Talmácsi, Keller.