2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda -1°C | 8°C Még több cikk.

Már tíz pontnál tartanak Csúriék

A futsalbajnokság negyedik fordulójában megszerezte első hazai győzelmét az eddig mindössze két pontot elherdáló Első Beton.
Első Beton–Abony 5–1 (3–0)
NB I-es futsalmérkőzés. Újszegedi sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Németh, Horváth.
Első Beton: TIHANYI – Szentágotai, Németh, Csúri, BRINSZKY. Cserék: Fekete, K. Tóth, KOVÁCS, Pataki, Puskás, Rácz, Halász (kapus). Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerzők: Puskás, Csúri, Brinszky, Kovács (2), ill. Kelemen.

Mozgalmasan kezdődött a találkozó, amíg elől kihagyták a helyzeteket a Beton játékosai, addig a hazai kapus, Tihanyi több bravúrt is bemutatott. Aztán a 6. percben megtört a jég: Puskás megszerezte a vezetést, 1–0. A szegedi rohamok a félidő hajrájában megint meghozták a várt eredményt, hiszen előbb egy labdaszerzést követően Csúri lőtte ki a bal alsó sarkot, majd három perccel a szünet előtt mutatós hazai passzolgatás után Brinszky közelről növelte az immár három gólosra hízott előnyt, 3–0.

A fordulást követően a vendégek mindent megpróbáltak a felzárkózásért, de a válogatott formában védő Tihanyi eszén csak egyszer tudtak túljárni. Nem úgy a másik kapunál, ahol Kovács két szép akció végén tette biztossá az Első Beton győzelmét, 5–1.
Szabó Zsolt: – Legfontosabb a győzelem, ám magunknak tettük nehézzé a sikert.

A labdarúgó NB I-ben: Debrecen–Vasas 2–2 (1–1). Debrecen, 6000 néző. Vezette: Fábián. Gólszerzők: Sidibe (12.), Brnovic (52.), ill. Janjic (36.), Gyánó (91.).

A tabellán a Debrecen (12 pontja van) maradt az ötödik, a Vasas (11) viszont feljött a hatodikra.

Meglepte az ukrán játékstílus a Pick Szegedet

Győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája szereplését a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, miután 50… Tovább olvasom