2017. 12. 11. hétfő - Árpád -1°C | 13°C Még több cikk.

Már utolsó helyen a szentesi futsalosok

A férfi futsal NB I-ben hazai pályán vereséget szenvedett a Kecskeméttől, így már az utolsó helyre csúszott vissza a Legrand-MetalCom-Szentes.
Nagyszerűen indult a mérkőzés, hiszen a Szentes Varga Róbert révén már a negyedik percben vezetéshez jutott. Az előny egészen a 28. percig kitartott, ám utána a Kecskemét egyenlített, majd a hajrában a maga javára döntötte el a találkozót. Ezzel a Szentes az utolsó helyre csúszott vissza.

Legrand-MetalCom-Szentes–Kecskemét 1–3 (1–0)

Szentes, 400 néző. Vezette: Veizer, Horváth.

Szentes: BÉRY – Brinszky, Kerepeczky, Keller, Varga R. Csere: Kovács K., Szabó L., Szabó Á., Szűcs D., Kovács N., Nagy A., Erhardt. Edző: Némethy László.
A szentesi gólszerző: Varga R.

Némethy László: – Teljesen jogos a helyezésünk, hiszen hiába játszunk jól, a számtalan helyzetből megint csak egyet értékesítettünk. A lehetőségeket én vagy a néző nem rúghatja be, csak az a játékos, aki odakerül.

További eredmények: Berettyóújfalu–Csömör 5–0, Aramis–FTC 3–3, Üllő FC Cső-Montage–Gödöllő 5–0, Dupont-Fortuna–Ikrény 11–8.