2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Második a Starcopy

A Starcopy-Szeged élvonalbeli férfi röplabdacsapata Dabason vett részt előkészületi tornán, melyen rajtuk és a házigazdákon kívül a Kecskemét és a Csepel szerepelt.
A Starcopy-Szeged élvonalbeli férfi röplabdacsapata Dabason vett részt előkészületi tornán, melyen rajtuk és a házigazdákon kívül a Kecskemét és a Csepel szerepelt. A Tisza-partiak először a hazaiak ellen léptek pályára és 3:1 (18, 17, –20, 20)-re nyertek. A döntőben a Phoenix-Mecano Kecskeméti RC következett. A „hírös város" csapata az esélyeknek megfelelően magabiztos 3:0 (18, 18, 16)-ás győzelmet aratott Nusser Elemér edző tanítványai ellen.

A Starcopy-Szeged (Csíkos Gábor, Torma Péter, Strezeneczki Gyula, Péter Csaba, Csányi Dániel, Bondor Tamás, Tánczos Tamás, Oltványi Olivér, Bojti Róbert, Trenka Zoltán) a második helyen végzett a tornán.

Röpis program

A Starcopy-Szeged szeptember 16-án Kecskeméten a Hírös-kupán vesz részt a házigazdák, a Dág és a MAFC társaságában, majd szeptember 23-án bajnokin fogadja az újszegedi sportcsarnokban a Kecskemétet.

Floratom: győzelem, vereség

Az Extraligában szereplő Floratom Szeged AC férfi asztalitenisz-csapata a bajnoki rajton győzelemmel… Tovább olvasom