Második és harmadik vonal

Szegedi rangadó

ATSK Szeged–Floratom Szeged AC II. 8–10
Asztalitenisz férfi NB I, Keleti csoport.
A győzelmeket szerezték: Lele 3, Sipos 2, a Márki–Varga és a Varga–Márki páros, illetve Erdélyi 3, Kószó, Szollár, Tóth 2-2 és az Erdélyi–Kószó páros.

Vásárhelyi bravúr

Eger Vízmű (6.)–HVSC (5.) 8–9 (2–1, 2–2, 2–3, 2–3)
OB I/B-s férfi vízilabda-mérkőzés, Fehér csoport, 7. forduló.
HVSC: Meszlényi – SZABÓ 3, PÁRKÁNYI 3, Kristó 1, Hajdú 1, Versegi 1, Vékény. Csere: Pölös, Miskolczi, Rácz, Könyves. Edző: Török Sándor.
Angyal-Vasas (2.)–Szegedi Vízipóló Suli 7–7 (0–3, 4–2, 0–0, 3–2)
SZVPS: Nagy P. – Katona, Nagy G. 1, Nádasdi Z., Németh, Makra 1, Nádasdi G. Csere: Tóth Á., Szabó G. 2, Palotás 1, Major 2, Tóth D., Barna. Edző: Éles Vilmos.

Biztos siker

Szeged KKSE-Algyő (6.)–Orosháza (12.) 31–26 (16–13)
Női kézilabda NB I/B, 9. forduló, Szeged-Kiskundorozsma. Vezette: Csányi, Zörgő.
Szeged KKSE-Algyő: Dobó – Mészáros 1, VARGA 13, ASZTALOS 6, DÁVID 2, Szombati 3, GAÁL 5. Csere: Márton, Vér, Farkas, Ács, Vadászy 1. Edző: Dankó Ervin.
Dankó Ervin: – A győzelem egy percig sem forgott veszélyben. Átlagosan kezdtünk, majd a második félidőben a védekezésváltásunknak köszönhetően jelentős előnyre tettünk szert. A végjátékban a cseréknek is lehetőséget adtam. Kicsit könnyelművé váltunk, ezért csak öt góllal nyertünk.

Végig jó ritmusban

Szeghalom (6.)–Kistelek (4.) 22–29 (11–16)
Női kézilabda NB II, Délkeleti csoport, 9. forduló. Szeghalom, vezette: Sándor T., Szendi A.
Kistelek: LUNGER – ARON 9, JEREMIÁS 1, LAJOS 5, GYAPJAS 3, BÁRKÁNYI 5, KÜRTI 3. Cserék: Varga (kapus), HAJDU 1, Kertész, Sándor, Verbai, FEKETE 2, Lévai. Edző: Onozó István.
Kiállítások: 10, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 7/4, ill. 5/3.
Onozó István: – Jó ritmusban kezdtük a mérkőzést, amit végig tartani is tudtunk. Az előforduló kisebb hibákat a jó csapatmunkával korrigálni tudtuk, ha ezt a formát tudjuk stabilizálni, akkor jó esélyünk van, hogy a bajnokság második felét is a tabella elején zárjuk. Gratulálok a lányoknak az őszi fordulóban elért eredményért.

Leblokkoltak

Bácsbokod (3.)–Marosmenti NKSE (5.) 29–26 (13–17)
Női kézilabda NB II, Délkeleti csoport, 9. forduló. Vezette: Horváth, Drinoczi.
MNKSE: KOZSERÁN K. – SÁRKÁNY 4, KOVÁCS 7, ERDEI 6, Fodor, Kozserán B. 4, Matyi 3. Csere: Nyakas, Dani (kapusok), Szebehelyi 2, Zombori, Pápai, Práger. Edző: Baunok Bernadett.
Baunok Bernadett: – Jó játékkal 54 percig uraltuk a mérkőzést, majd a végjátékban az egész csapat teljesen „leblokkolt". Így sima győzelem helyett fájó vereséget szenvedtünk. Érthetetlen számomra az utolsó hat perc, meg kell tanulnunk idegenben jó csapat ellen is nyerni.

Vendégbravúr

Makó KC (1.)–Újkígyós (5.) 33–37 (19–20)
Férfi kézilabda NB II, Délkeleti csoport, 10. forduló, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Kiss, Kuklis.
Makó: Gera – dr. Fekete-Szabó 5, Dombegyházi 1, Szabó P. 2, Sárosi 1, Pardi, Cselovszki 3. Csere: Avramov (kapus), Madár 4, Sándor R. 4, Csöndes 6, Matics 5, Szepesi 2, Kander. Edző: Nagy Zoltán.
Nagy Zoltán: – El kell ismerni, hogy az Újkígyós megérdemelten nyert ellenünk, nekünk pedig el kell gondolkodnunk ezen a teljesítményen.

Vereség Budapesten

Fővárosi Vízművek (6.)–Földeák (8.) 6:2 (3368:3285)
Férfi teke NB I, Keleti csoport, 9. forduló. A földeáki pontszerzők: Farkas M. 564, Ács T. 567 fával. A Gold Boys SE (10.) szabadnapos volt.
Az NB II Délkeleti csoportjában: Szentesi TE (1.)–HFTK (6.) 5:3 (3037–3026), a pontszerzők: Péter N. 523, Mladin 482, Kratochwill J. 542, ill. Kollár Z. 503, Oláh G. 509, Márkus 546 fával.