2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Második, harmadik vonal

A lepattanók döntöttek

EnterNet Vásárhelyi Kosársuli (2.)–Jászberény (1.) 66–87 (8–23, 22–18, 17–33, 19–13)
Férfi kosárlabda NB I B. Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 350 néző. Vezette: Gál, Farkas, Varga.
Kosársuli: Dani 3, Utasi 8, Mócsai 5, Vas 7/3, Kukla 9. Csere: SZILÁGYI 14, Grezsa, Shéda, Rácz, BABUT 20. Edző: Elek András.
Elek András: – Tudtuk, hogy sem magasságban, sem súlyban nem leszünk partiban, de sajnos játéktudásban sem voltunk egy súlycsoportban. Centereink elgondolkodhatnak azon, hogy a Jászberény 52 lepattanót szedett, míg mi csak 21-et.

Kellemetlen meglepetés

Tisza Volán-Spartak (5.)–Dab.Docler Jégtörők (8.) 4–5 (1–1, 1–4, 2–0)
Jégkorong OB I/B. Szeged, műjégpálya. Vezette: Árkovics, Kész, Pál.
Tisza Volán-Spartak: Vidakovics – Mohai, Lippai (1), Bosnyák (1), Ambrus, Maslac; Guzina, Leckovics, Neskovics, Bursac, Dulics; Peter, Veres, Bosnjak, Egyed (2), VARGA D. 3; Plavsics. Edző: Rasid Sanskedinovics.
Kalocsa László szakmai igazgató: – Sajnos a csapat megint a rosszabbik arcát mutatta, egy nálunk gyengébb képességű együttestől szenvedtünk vereséget. Nem így terveztük az utolsó meccsünket, ám a vereséghez a játékvezetők is hozzájárultak egy meg nem adott góllal.

KSZSE-siker Kisteleken

Kisteleki KK (5.)–Kézilabda Szeged SE (2.) 27–33 (11–15)
Női kézilabda NB II, Délkeleti csoport. Kistelek, vezette: Kopornyik, Kovács P.
Kistelek: Lunger – ARON 8, Kürti 3, Fekete 3, Jeremiás 1, Lajos 6/2, Bárkányi 5. Cserék: Varga (kapus), Hajdu 1, Verbai, Gyapjas, Sándor, Lévai, Kertész. Edző: Onozó István.
KSZSE: SZALMA D. – PUHALÁK 5, HOMOKI 9, TÓTVÁRADI 2, SZABÓ 5, SZALMA N. 8, HORVÁTH 2. Csere: Almási D. (kapus), Török 2, Grandjean, Sebestény, Balog. Edző: Gera Norbert.
Hétméteresből: 3/3, ill. 8/7.
Kiállítások: 2, ill 8 perc.
Onozó István: – A Szeged gyors, határozott és fegyelmezett játékot nyújtott, amit mi nem mindig tudtunk követni. Örülök, hogy az ifjúsági csapatunk százszázalékos eredménnyel vezeti a
bajnokságot.
Gera Norbert: – A remek csapatot alkotó Kistelek otthonában mindig nagy fegyvertény nyerni. Nekünk most sikerült, ami annak köszönhető, hogy mindkét félidőben fantasztikus első 15 percet produkáltunk. Hosszú szezonnak vagyunk a végén, sokat dolgoztak a lányok, és jó úton haladnak a kitűzött célok felé.

Közel a dobogó

Soltvadkerti TE (9.)–Marosmenti NKSE (4.) 27–32 (10–17)
Női kézilabda NB II, Délkeleti csoport. Soltvadkert, vezette: Kiss J., Visnyei.
MNKSE: Dani – SÁRKÁNY 6, Kovács 4, ERDEI 8/2, Fodor 1, KOZSERÁN B. 7/1, Matyi 3. Csere: Kozserán K., Nyakas (kapusok), Szebehelyi 2, Zombori 1, Pápai, Práger. Edző: Baunok Bernadett.
Baunok Bernadett: – A mérkőzést végig irányítva sikerült begyűjtenünk a két pontot. Remélem, az elmúlt hetekben mutatott jó játékunkat, hozzáállásunkat nem töri meg a bajnoki szünet.

A Buzás családnál főszerepben a kosár

Mi lett vele? sorozatunk negyedik részében most Buzás Sándorral, a Szedeák volt kosárlabdázójával beszélgettünk. Tovább olvasom