Az edző is elégedett
EKF-Eger (9.)–Vásárhelyi Kosársuli (1.) 81–97 (12–26, 15–23, 33–17, 21–31)
Férfi kosárlabda NB I B csoport, 13. forduló. Eger, 50 néző. Vezette: Balogh, Kisházi, Bács.
Vásárhelyi Kosársuli: VEJINOVICS 14/6, Rostás I. 8, Mócsai, NYILAS 20/9, VARGA 26. Csere: CZIBERE 16/9, KELEMEN 8/3, Gruda 2, Genal 3. Edzők: Elek András, Utasi Gábor.
Elek András: – Végre elégedett vagyok, mert korrigálni tudtuk a harmadik negyedben elkövetett hibáinkat. Ráadásul fontos győzelmet arattunk egy jól felépített, hazai pályán veszélyes ellenféllel szemben.

Bravúr idegenben
Nyíregyházi Kosársuli (3.)–Szeged KE (4.) 72–79 (17–24, 23–16, 19–21, 13–18)

Női kosárlabda amatőr bajnokság, Keleti csoport, 14. forduló. Nyíregyháza, 50 néző. Vezette: Borgula, Papy.
Szeged KE: Mészáros 7/3, SZABÓ B. 17, MARTONOSI 10, Tóth C. 6, FÖLDI 31/6. Csere: Barabás, Kecskés 5, Soós 2, Zsíros, Kőházi 1. Edző: Mészárosné Kovács Andrea.
Mészárosné Kovács Andrea: – Bravúros győzelmet arattunk a csapatmunkánknak köszönhetően. Extra támadójátékot nyújtottunk, védekezésben pedig egyénileg emelkedtek ki többen. Mivel a Gödöllőt törölték, február 7-én nem lesz bajnokink.

Kovács Andrea csapata nyert Nyíregyházán. Fotó: Schmidt Andrea

Ilyen felállással nem megy
Balmazújváros (13.)–Kézilabda Szeged SE (11.) 26–20 (18–10)

Női kézilabda NB I/B, Keleti csoport, 13. forduló. Balmazújváros, 350 néző.
Vezette: Fibec, Szammer.
Kézilabda Szeged SE: Kölcze – Draxler O. 4, Mihálffy 2, Huszka 1, Velky 5, Sebők 1, Draxler D. 2. Csere: Varga, RÉPÁS (kapusok), FRÁNYÓ 1, SEBESTYÉN 4, Lengyel, Debreczeni, Farkasinszky, Farkas. Edző: Buchholcz HubaDóra.
Hétméteres: 6/4, ill. 1/0.
Kiállítás: 14, ill. 16 perc.
Buchholcz Huba Dóra: – Tartottam a meccstől, be is igazolódott, hogy ilyen felállással nem megy. Remélem, a következő mérkőzések már jobban alakulnak.

Szoros vereség
Floratom Szeged AC Probart II. (8.)– Cegléd (6.) 8–10

Férfi asztalitenisz NB I, Keleti csoport, 10. forduló, Szeged.
A szegedi győztesek: Varga Cs. (4), Lukács, Erdélyi, Sipos és a Lukács, Varga Cs. páros.
Lukács Levente: – Az őszi szezonhoz képest lényegesen jobb játékkal rukkoltunk ki, nüansznyi hiányzott a bravúros pontszerzéshez.

Kár érte...
FTC (8.)–Szentesi TE (7.) 5:3 (3202:3187)

Női tekecsapat szuperliga, 15. forduló,
Budapest, Népliget.
A párok: Hegedüs-Herman K.–Seresné 0:1 (2:2, 517:518), Szabó M.–Tóth A. 0:1 (1:3, 535:568), Bordács D.–Pusztainé 1:0 (2:2, 553:521), Peténé–Seres E. 1:0 (2:2, 545:538), Matula A.–Molnárné 1:0 (3:1, 539:503), Ballók Cs.–Marsi M. 0:1 (1:3, 513:539).

Labdarúgás: meglepetések a Téli-kupán

A St. Mihály, a Tápé, az Algyő, az SZVSE, a Tiszasziget, a HFC, a Csongrád és a Maros-menti UFC… Tovább olvasom