2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Második lett az MKB Veszprém

Az MKB Veszprém Magyar Kupagyőztes kézilabdacsapata az elmúlt hétvégét a németországi Schneverdingenben nemzetközi tornán töltötte.
Az MKB Veszprém Magyar Kupagyőztes kézilabdacsapata az elmúlt hétvégét a németországi Schneverdingenben nemzetközi tornán töltötte. A Brümmerhoff-kupán négy együttes mérkőzött. Az első napon a magyar együttes jó játékkal a HSV Hamburgot verte, a német bírókat is legyőzve, 33–30-ra. A másik ágon a német bajnok Kiel 42–33-ra nyert a dán KIF Kolding ellen. Tegnap előbb a két vesztes a harmadik helyet döntötte el: Hamburg–Kolding 35–32 (19–16). A döntőben az első félidőben még a Veszprémnél volt az előny (19–17), azonban a második félidőben a sokat hibázó magyar együttes két góllal, 35–33-ra kikapott. Az MKB legjobb góllövője Sesum lett 8 találattal, Putics ötször, Markovics és Gyulyás négyszer és Ilyés háromszor volt eredményes. A torna legjobb kapusának Dejan Pericset választották.

Vásárhely először lesz az ob házigazdája

Hétfőtől Vásárhelyre költözik a felnőtt magyar teniszezők többsége része. A Hód TC salakos pályáin… Tovább olvasom