2017. 11. 21. kedd - Olivér 1°C | 8°C Még több cikk.

Második vonal

Bonifert Domonkos: – Annak ellenére tudtunk simán győzni, hogy Rezák után lábsérülése miatt Nyilas is kidőlt a sorból.
Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák–Debreceni Egyetem 95–70 (26–11, 26–18, 23–18, 20–23)

Férfi kosárlabda NB I, B csoport, 2. forduló. Újszegedi sportcsarnok, 300 néző. Vezette: dr. Páli, Téczely.

Szedeák: SIMÁNDI 18/15, MOLNÁR M. 15/6, Szabad 2, KOVÁCS D. 10, GÉMES 15/3. Csere: Varga D. 6, SZÉLL 11/3, VARGA M. 9, Mészáros, Komáromi 7/3, Szablics 2. Edző: Bonifert Domonkos.

Bonifert Domonkos: – Annak ellenére tudtunk simán győzni, hogy Rezák után lábsérülése miatt Nyilas is kidőlt a sorból. Kulcsjátékosaink csak 15–20 percet töltöttek a pályán, és azok, akik korábban kevesebb lehetőséget kaptak, éltek a kapott eséllyel.

ENTERNET VÁSÁRHELYI KS–ÓBUDAI KASZÁSOK 71–75 (14–22, 23–14, 28–17, 6–22)

Férfi kosárlabda NB I, B csoport, 2. forduló. Hódmezővásárhely, 400 néző. Vezette: Gál, Fodor.

Kosársuli: Balaton 4, CZIBERE 24/12, Utasi 2, VAS 21/15, Kukla 6. Csere: Mócsai 4, Böszörményi 3/3, Dani 5, Bere, Csorba 2, Szilágyi. Edző: Elek András.

Elek András: – Végtelenül szomorú vagyok, ennél jóval több van bennünk. Két pozitívumot láttam: végig remekül hajtottunk, és vagy 30 percen át kiválóan védekeztünk. Nincs itt a világvége, folytatódnak az edzések, bár könnyen lehet, hogy nem az én irányításom mellett.

FTC II.–Szeged-Dorozsma-Algyő 27–27 (11–15)

Női kézilabda NB I/B, 3. forduló. Budapest, 50 néző. Vezette: Natkai, Szalai.

Szeged-Dorozsma-Algyő: DOBÓ M. – Vadászy 3, DOBÓ A. 4, Asztalos 1, SZOMBATI 6, Kozserán 1, NÉMETH 4. Csere: Kocsis, SZÖGI 4, Varga 4, Kormány, Farkas, Sárkány, Mészáros. Edző: Dankó Ervin.

Éles Vilmos: – Kiváló védekezésünknek köszönhetjük az egy pontot. Végig jobban játszottunk magasabban jegyzett ellenfelünknél. Egyre inkább összeállunk, nagyon fontos ponttal gazdagodtunk. Gratulálok csapatomnak ezért a teljesítményért.

Ózdi KC–Tisza Volán SC II.-Dorozsma 20–24 (13–12)

Férfi NB I/B, 3. forduló, Ózd, 250 néző. Vezette: Szikszay, Szilágyi.

Tisza Volán SC II.-Dorozsma: KISS – Temesvári 1, VALACZKAI 6, VARSANDÁN, MAJOR 3, NAGY 4, Gyuris 1 (1). Csere: Farkas (kapus), Németh, KUPCSIK, BOLVÁRI 2, Papp 1 (1), KONKOLY 5, GRÜNFELDER 1. Edző: Bartók Csaba.

Bartók Csaba: – Huszonöt percig csak futottunk az eredmény után, de onnantól nagyszerű teljesítményt nyújtott a csapat. Kiss kiváló kapusteljesítménye mellett áttörhetetlen volt védekezésünk, és támadójátékban is felnőttünk a feladathoz. Nagyon értékes pontokat szereztünk.

Apagy SE–Floratom Szeged II. 8–10

Férfi asztalitenisz NB I, Kelet.

Szegedi győzelmek: Lukács 4, Kószó 3, Szollár 2, Tóth.

Szerencsés Szeged

A hétfői sorsoláson eldőlt, hogy a férfi vízilabda Theodora magyar kupa negyeddöntőjében a Szeged… Tovább olvasom