A megyei másodosztályú csapatok hétvégi eredményei.
Egy félidőt bírtak

Hajdúnánás (2.)–Szeged-Dorozsma-Algyő (9.) 28–23 (12–12)
NB I/B-s női kézilabda-mérkőzés, Keleti csoport, 21. forduló. Hajdúnánás.
Szeged-Dorozsma-Algyő: DOBÓ M. – Vadászi 3, Farkas 1, Németh 2, DOBÓ A. 9, Szombati 4, Kozserán 2. Csere: Márton, Kormány 2, Sárkány, Dávid, Szijj. Edzők: Nagy Zoltán, Baunok Bernadett.
Nagy Zoltán: – Sérülésekkel és betegségekkel küzdő csapatomnak csak a tisztes helytállásra tellett erejéből.

Súlyos vereség

SZVPS (4.)–Tipo VSC (7.) 9–15 (1–1, 0–3, 3–5, 5–6)
OB I/B-s férfi vízilabda-mérkőzés. Rájátszás az 1–9. helyért. Újszegedi sportuszoda, 50 néző. Vezette: Kun, Fekete.
SZVPS: Balogh – Katona 5, Szabó G., Lengyel 1, Tóth D. 3, Nádasdi G., Boros. Csere: Tóth Á., Mucsi, Nádasdi Z., Major, Németh Z. Edző: Éles Vilmos.
Éles Vilmos: – Az első két negyedben gyámoltalanul támadtunk, az egész mérkőzésen minősíthetetlenül védekeztünk.

Későn hajráztak

Békéscsaba (7.)–HVSC (8.) 12–11 (2–3, 4–0, 4–3, 2–5)

OB I/B-s férfi vízilabda-mérkőzés. Rájátszás a 10–18. helyért. Békéscsaba, 50 néző. Vezette: Dalmády, László.
HVSC: Frankó – Vigh Sz., Párkányi 2, Kristó 1, RÁCZ V. 5, Vékony 2, Rácz T. Csere: Vigh Cs. 1, Miskolczi, Gallyas, Mérai, Fehér, Könyves, Meszlényi (kapus). Játékos-edzők: Vékony László, Mérai Sándor.
Vékony László: – Két és fél negyed után magunkhoz tértünk, de a tetemes hátrányunkat már nem sikerült behoznunk.

Söpört a Floratom

Floratom Szeged AC II. (4.)–Diósgyőr (10.) 14–4

Férfi asztalitenisz NB I, Keleti csoport. Szeged.
Szegedi győzelmek: Lukács 4, Szollár 4, Tarkó 3, Tóth S., a Tóth, Tarkó és a Lukács, Szollár páros.