Kikapott a Kosársuli és a Tisza Volán-Spartak, nyert a SZAK.

Tisza Volán-Spartak–Crvena Zvezda (szerb) 2–3 (1–2, 0–1, 1–0)
Férfi jégkorong OB I/B, alapszakasz. Szeged, műjégpálya, 300 néző. Vezette: Abonyi, Májer, Tímár.
Tisza Volán-Spartak: Vidakovics – Mohai, Lippai, Bosnyák, Ambrus, Maslac. Csere: Varga D., Egyed, Fehérvári, Dulics, Guzina, Jankovics, Nikolics, Csukovics, Bosnjak, Leckovics, Neskovics, Ber, Plavsics, Gergelj. Vezetőedző: Rasid Sanskedinovics.
Gólszerzők: Ambrus, Leckovics, ill. Boskovics, Lukovics, Brkusanin.
Kalocsa László technikai vezető: – Amíg ilyen gyengén használjuk ki a helyzeteket, nem számíthatunk győzelemre. Jellemző a mérkőzésre, az első harmadban 22:5 volt a kapuralövési arány a javunkra, mégis a Crvena Zvezda nyerte a játékrészt...

Jó hatás a nézőtérről

Kecskeméti Főiskola–EnterNet Vásárhelyi KS 72–65 (19–20, 19–13, 17–19, 17–13)
Férfi kosárlabda NB I B csoport, Kecskemét, 50 néző.
Kosársuli: Dani 7, UTASI 15/6, Mócsai 6, Vas 11, Babut 11/3. Csere: KUKLA 15/9, Szilágyi, Böszörményi. Edző: dr. Elek András.
Dr. Elek András: – Jól védekeztünk, de 36 százalékos dobóteljesítménnyel és 21 eladott labdával nem lehet mérkőzést nyerni. Emellett az ellenfél játékosaira és a játékvezetőkre jó hatással volt az A csoportos kecskeméti csapat edzőjének, Sztojan Ivkovicsnak és az utánpótlás szakág vezetőjének, Goran Miljkovicsnak a jelenléte is.

Kellett a siker

Salgótarján–Szeged AK 4–5 (3–2)

Női futsal NB I, Salgótarján, 100 néző.
Szeged: Horváth M. – Hódi Zs. Baksa K., Horváth H., Zimányi K. A. Csere: Molnár Á. Harcel B. Vékes V. Edző: Szél István.
A szegedi gólszerzők: Horváth H. 3, Zimányi K. A., Baksa K.
Szél István: – A jó kezdés után könnyelművé váltunk és ez megbosszulta magát. A második félidőre feljavult egy kicsit a védekezésünk, és a helyzeteinknél is jobban oda tettük magunkat, ez hozta meg a várva várt sikert, amelyre nagyon-nagy szüksége volt már a csapatnak. Dicséret illet mindenkit az akarásáért, ez az eredmény most a szív diadala volt. Csapatunk legjobbja a kapus, Horváth Melinda volt.