Délmagyar logó

2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Meccslázban: Bubori Róbert tippel a hétvégére

A Csongrád megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban a 24. forduló következik.
Bubori Róbert, Fotó: DM
Bubori Róbert, Fotó: DM
Ezúttal a megyei III. osztály Homokháti csoportjában szereplő Röszke kapusa, Bubori Róbert (41) tippelt.

Csongrád-Turbó (8.)-Tiszasziget (9.)
Szombat, 17 óra, Csongrád, vezeti: Orosz Kornél (Kócsó, Cseh Géza): – Elsőre döntetlennek éreztem a mérkőzés végeredményét, de talán a Csongrád azért otthon behúzza a három pontot.

Makó (10.)-Tápé (2.)
Szombat, 17 óra, Makó, vezeti: Kovács Attila (Bánáthy, Minda G.): - A hazaiaknak nagyon kellene a pont, hiszen jó szériában vannak, ám a Tápét valamivel jobb csapatnak érzem, és ezt a második hely is mutatja, ezért nyer.

Mórahalom (4.)-Mindszent (12.)
Szombat, 17 óra, Mórahalom, vezeti: Szöllősi Ferenc (Szeles, Samu): – Mórahalmi vagyok, de nemcsak emiatt vélem azt, hogy a forduló tuti egyese.

 Nagymágocson az Üllés

A Csongrád megyei II. osztályban a 23. fordulóban az Üllés nagymágocsi vendégjátéka emelkedik ki. A hétvégi program, szombat, 16 óra: Szőreg (1.)–Kiskundorozsma (8.), Szőreg, vezeti: Nagy Gábor (Bába, Szeri). 17 óra: Zsombó (15.)–Móravárosi Kinizsi (12.), Zsombó, Túri Tamás (Farkas K., Cseh Gábor). Székkutas (2.)– Tömörkény (9.), Székkutas, Bán Imre (Lászlai, Barna). Deszk (14.)–Apátfalva (13.), Deszk, Halász László (Szilágyi, Somodi I.). St. Mihály (4.)–L-IT SZEAC-Gyálarét (16.), Szentmihály, Mészáros János (Bálint, Vincze). Vasárnap, 17 óra: Balástya-Alfapakk (11.)–Bordány (6.), Balástya, Fekete Csanád (Kovács S., Kiss R.). Csengele (7.)–Újszentiván (10.), Csengele, Takács János (Tihanyi G., Gáleg). Nagymágocs (5.)–Üllés (3.), Nagymágocs, Szöllősi Ferenc (Samu, Szeri).

Algyő (7.)-Szentesi Kinizsi (15.)
Szombat, 17 óra, Algyő, vezeti: Szelezsán György (Gyuga, László):
– Az Algyő megnyeri a meccset hazai környezetben a kiesés ellen hadakozó Szentes ellen, amely rutintalanabb együttes, mint a vendéglátója.

SZVSE (13.)-Sándorfalva (5.)
Szombat, 17 óra, Szeged, Vasutas-stadion, vezeti: Wittmann Ferenc (Allaga, Tóth F.): – Mindkettő fiatal csapat, de a vendégek megszerzik a három pontot. Amiben szinte biztos vagyok, hogy nem lesz iksz.

Rozmarin Zrt. Mártély (14.)-FK 1899 Szeged (3.)
Szombat, 17 óra, Mártély, vezeti: Kádár Németh Zoltán (Soós, Fodor): – A szegediek dr. Tóth János vezetésével a bajnokság meglepetései, és idegenben is nyernek a túlélésért küzdő Mártély ellen.

Kistelek (16.)-Ásotthalom (11.)
Vasárnap, 17 óra, Kistelek, vezeti: Csamangó Tamás (Dobó Z., Kószó): – Az Ásotthalom is elfoglal egy kis helyet a szívemben, hiszen játszottam ott, így azt várom, hogy győz.

HFC (1.)-UTC (6.)
Vasárnap, 17 óra, Hódmezővásárhely, vezeti: Bánáthy János (Orosz, Juhász M.): – Szinte bajnok a HFC, a tizenhárom pontnyi előny legalábbis nehezen dolgozható le. Ha be akarja biztosítani a HFC az elsőségét, nyer, de akár iksszel is elégedettek lehetnek Vásárhelyen, főleg ha az UTC komoly ellenállásra törekszik.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Jégkorong: feljutási esély

A magyar jégkorong-válogatott a hajrában szerzett gólokkal 4–2-re legyőzte az ukrán csapatot. Tovább olvasom