2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 20°C | 31°C Még több cikk.

Megállíthatatlan a Szentes női csapata

A női vízilabda OB I negyedik játéknapja után sem vesztett még pontot a Hungerit MetalCom Szentes. Ahogy a Szentes korábbi meccsei, a mostani eleje is szoros volt.
Ahogy a Szentes korábbi meccsei, a mostani eleje is szoros volt. Kettő kettő után azonban összerázódott a Hungerit, és helyenként sziporkázó játékot nyújtva nagyon meglépett a valaha szebb napokat megélt fővárosiaktól. A nagyszünetben, 9–2-es hazai vezetésnél Kocsis edző megsajnálta a vendégeket, lecserélte a komplett kezdősorát. Ha ezt nem teszi, megjósolhatatlan, mi a meccs vége. A minimum a közte tizenöt...

Kocsis István: – Könnyű mérkőzésen mindenkinek tudtam játéklehetőséget adni.

A forduló további eredményei: OSC–Domino-Honvéd 7–10, Dunaújvárosi Főiskola– UTE-Jégcsillag 11–5, ASI-REHAU–Eger 10–18.

Hungarit Metalcom Szentes-BVSC: 17-9

OB I-es női vízilabda-mérkőzés. Szentes, ligeti uszoda, 150 néző. Vezette: Németh A., Rubos.
Hungerit MetalCom Szentes: Tóth A. – GYŐRI 2, Szabó X. 2, Molnár A. 1, SZREMKÓ 4, KOTOVA 3, Ábel 1. Csere: Hevesi, Kertes, Dalmády P., MAGGAN 3, Gémes 1, Kövér Kis, Brezovai (kapus). Edző: Kocsis István.
BVSC: Papp T. – Csabai 1, Bodor, Virág 1, CSAVAJDA 3, Márki 1, Dolnay 1. Csere: Aibester, Béki, Lippey, László, Tóth R., SOMHEGYI 2, Szilágyi (kapus). Edző: Tóth Endre.
Gól – emberelőnyből: 9/4, ill. 8/2.
Ötméteresből: 3/2, ill. 2/1.
Az eredmény alakulása, 3. perc: 2–0, 5. p.: 2–2, 7. p.: 4–2, 16. p.: 9–2, 20. p.: 11–4, 24. p.: 13–6, 28. p.: 14–7, 30. p.: 16–8.

Fallabda: Malmőben járt a Tisza SC és a Platán SC

Svédországban álltak rajthoz a Tisza SC és a Platán SC fallabdásai. Pápai Miklós tanítványai közül… Tovább olvasom