2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Meglepő fiaskó

Meglepetés a futsal NB I-ben: a Legrand-MetalCom-Szentes hazai pályán kikapott a Berettyóújfalutól.
Legrand-MetalCom-Szentes–Berettyóújfalu 0–3 (0–0)
Szentes, 400 néző.
Szentes: Kovács K. – Kazán, Keller, Szűcs D., Szarvas. Csere: Koncz, Kerepeczky, Jerney, Szabó L., Szabó Á., Rúzs-Molnár, Bíró (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.

Aki az első gólt szerezte, az nyert. A végig pörgős mérkőzésen a 35. percig nem volt találat, ekkor a vendégek vezetéshez jutottak, és kontrákból bebiztosították a győzelmet. A szentesi gárda kihasználatlanul hagyta helyzeteit, így pedig nem lehetett a találkozót megnyerni.

Koncz Zsolt: – Nagyon jól felkészített csapattól szenvedtünk vereséget.
A Legrand-MetalCom-Szentes csütörtökön 20 órától a futsal Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az Abonyt fogadja a Dr. Papp László-sportcsarnokban. Az első meccsen 3–3-as döntetlen született.

További eredmények: Csömör–Abony 6–1, Gödöllő–Siklós 16–5, Aramis–Cső-Montage 2–3, Első Beton–Kanárik 5–3.

10. Siklós 12 2 2 8 50 – 88 8

Az NB II-ben: Universitas Szeged–Euro-Global 5–7 (0–4). A szegedi gólszerzők: Balog T. (2), Pájer, Szabó Z., Juhász I. A fiatal szegedi gárda remekül helytállt a bajnokesélyes fővárosiak ellen.

Kovács védései

Az egész szentesi mérkőzésen jól őrizte a hazai kaput Kovács Krisztián. Magabiztos volt, a gólokról nem tehetett, ha rajta múlik, nyer a Legrand-MetalCom.

Tét a csoportelsőség

Holnap este hat órakor utolsó csoportmeccsét játssza a FIBA Európa-kupában a Szeviép-Szeged. A… Tovább olvasom