2017. 08. 18. péntek - Ilona 18°C | 32°C Még több cikk.

Meglepő Floratom-vereség

Nem várt könnyű összecsapás a téli szünet során alaposan megerősödött sereghajtó Békés ellen a Floratom Szeged együttesére a férfi asztalitenisz Extraligában.
A páros mérkőzés ezúttal sem hozott szegedi sikert, a Dudás, Perei duó négy játszmában vesztett. Dudás lesöpörte a védekező stílusban játszó Bérest, ezt követően Lukács hajszálnyira állt a bravúrtól, mérkőzéslabdáról vesztett a tavalyi bajnokcsapatból igazolt Pagonyi ellen. Perei öt játszmában, ám mégis sima szettekben múlta felül Bohácsot, majd Dudás Pagonyi felett aratott parádés győzelmével már a Szeged vezetett, 3–2. Perei nem várt vereségét követően Lukács is vesztett, így újból a vendégeknél volt az előny, 3–4. Az izgalmas végjátékban Perei kétjátszmás előnyre tett szert Pagonyi ellen, sőt mérkőzéslabdához is jutott, ám ő sem tudta feltenni az i-re a pontot. Dudás sima győzelmét követően a csereként szóhoz jutó Erdélyi a pontért játszhatott, a kiélezett találkozón azonban nem sikerült az ehhez szükséges győzelmet megszereznie.

Lukács Levente: – Bosszantó, hogy a szezon során ez a negyedik minimális különbségű vereségünk, ráadásul most két összecsapást is meccslabdáról buktunk el.

Floratom Szeged–Békési TE 4–6
Férfi asztalitenisz Extraliga, 10. forduló. Szeged. A szegedi győztesek: Dudás 3, Perei.

Vívó Vk - Aranyérmes a férfi párbajtőrcsapat Legnanóban

Budapest - Aranyérmet nyert a magyar válogatott a férfi párbajtőrözők olaszországi … Tovább olvasom