2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Megnyert meccsen veszített pontokat a Kecskemét

Kecskemét - A 90. percben bekapott szabadrúgásgóllal ért el 2-2-es döntetlent a Kecskemét a Zalaegerszeg ellen a labdarúgó NB I 24. fordulójában.

KTE-Ereco-Zalaegerszeg 2-2 (1-0)
Labdarúgó NB I, 24. forduló, Széktói Stadion 4000 néző. Vezeti: Andó-Szabó (Viczián, ifj. Kormányos)
Kecskemét: Holczer – Némedi, Gyagya, Lambulics, Farkas – Bori, Csukics, Szavics (Koncz 54.), Alempijevics (Bagi 63.) – Montvai (Simon 86.), Csordás. Vezetőedző: Urbányi István
Zalaegerszeg: Vlaszák – Kocsárdi (Kovács 67.), Bogunovics, Miljatovics, Panikvar (Balázs 57.) – Kamber, Magasföldi, Máté, Illés – Rudnevs, Pavicsevics (Horváth, 46.). Vezetőedző: Csank János
Gólszerző: Montvai (11.), Csordás (67.) ill. Rudnevs (68.), Magasföldi (90.)
Sárga lap: Montvai (47.), Némedi (90.) ill. Illés (38.), Magasföldi (69.), Kamber (71.)

Élő közvetítés

90+2.: Vége a mérkőzésnek.

90.: Gól! Tragédia! Egyenlített a ZTE! Magasföldi mintegy 30 méteres szabadrúgása pattant meg, így becsapta Holczert, aki képtelen volt hárítani. 2-2.

90.: Némedi
kapott sárgát, közben megkezdődött a hosszabbítás.

88.: Magasföldi 20 méteres szabadrúgása ment centikkel Holczer kapuja fölé.

86.: Urbányi cserél: Montvait hozta le, akit az előző meccsen kezdőbe nevezett Simon váltott.

85.: Percek vannak hátra, a bravúr kapujában a Kecskemét, amely ezzel a győzelemmel és a jövő heti esetleges Nyíregyháza elleni sikerrel szinte biztosíthatja tagságát az NB I-ben a következő szezonra.

79.: Felébredt a Zalagegerszeg, Kovács kísérletezett távolról, Holczer a helyén volt.

75.: Már-már úgy tűnt, karnyújtásnyira van a Kecskemét a bravúrtól, de a gyors zalai góllal minden nyitott maradt.

71.: Alig egy perc alatt két zalaegerszegi sárgult be, előbb Magasföldi, majd Kamber.

68.: Gól! Hidegzuhany, azonnal szépített a ZTE. Máté tekert középre, Rudnevs pedig védhetetlen fejessel vette be Holczer kapuját. 2-1.

67.:
Rögtön a gól után cseréltek a vendégek, Kocsárdi helyén Kovács.

67.: Gól! Kettőre nőtt a kecskeméti előny. Csukics emelt Csordás elé, aki nem hibázott ziccerben, higgadtan Vlaszák mellett a kapuba gurítva. 2-0.

63.:
Kecskeméti csere: Alempijevics le, Bagi be.

54.: Panikvar-Balázs csere az egyik, Szavics-Koncz a másik oldalon.

53.: Máté és majd Illés veszélyeztetett lövéssel, előbbit Holczer fogta, utóbbi kevéssel ment kapu fölé.

47.: Montvai kapott sárgát, Bogunovicsot terítette le.

46.: Cserélt a félidőben Csank János, a halvány Pavicsevicset Horváth váltotta.

46.: Elkezdődött a második játékrész.

45.: Vége az 1. félidőnek.

43.:
Közeleg a félidő vége, a Kecskemét bekezdett, azóta kissé szürke a találkozó, de a ZTE eddig tudása alatt szerepel.

39.: Illés szövegelt, besárgult.

35.: Rudnevs fejese kerülte el kevéssel Holczer kapuját. A Kecskeméten most debütáló ifjú hálóőrnek eddig nem sok dolga akadt.

29.: Az első valamireavaló ZTE-akció végén Máté bombázott mellé.

26.: A kezdeti kecskeméti fölény leült, kiegyenlítődött a mérkőzés.

15.: Egyelőre nyoma sincs a tabellán elfoglalt tíz hely különbségnek, csak a lilák támadnak, Vlaszáknak nincs egyszerű dolga, a zalaiak szenvednek.

12.: Egyik csapat sincs csúcsformában, a ZTE legutóbb három meccsén két pontot gyűjtött, a KTE négy találkozón hármat annak ellenére, hogy mindet otthon vívta.

11.: Gól! Vezet a Kecskemét! Csukics esett el a tizenhatos közelében, valahogy Montvai elé kotorta a labdát, aki elfektette Vlaszákot, majd a hálóba passzolt. Megérdemelt kecskeméti előny. 1-0.

9.:
A Zalaegerszeg a 4. a tabellán, a Győrrel a dobogóért harcol. A Kecskemét 13. helyen áll, négy ponttal előzi meg a kiesőhelyen tanyázó Nyíregyházát.

7.: Folyamatosan támad a Kecskemét, előbb Csordás, majd Csukics helyzete maradt ki.

5.: A kecskeméti vezetőség ismét ingyen belépővel kedveskedett a nézőknek, ám míg a múlt héten 5 ezren voltak, most úgy 4 ezren lehetnek.

1. Azonnal kecskeméti helyzet, Montvai lövését fogta Vlaszák.

1. A Zalaegerszeg kezdte a mérkőzést.

15:59.:
Urbányi István átszervezte csapatát a Haladás elleni találkozó óta, Holczer, Alempijevics és Csordás is bekerült a kezdőbe.

15:56: Köszöntjük kedves Olvasóinkat, perceken belül kezdődik a Kecskemét-Zalaegerszeg mérkőzés. Jó szórakozást kívánunk!

Kedvcsináló

Ötmeccses hazai sorozatának utolsó állomásához érkezett a KTE-Ereco, amely a Széktói Stadionban eddig lejátszott négy találkozója közül a legnehezebbre készül.

A hírös városiak nem tudták győzelemmel megörvendeztetni a hétről hétre kilátogató több ezer fős közönséget, így egyrészt ezért, másrészt pedig a kiesés elkerülése végett is kulcsfontosságú lenne a zalaiak elverése. Az ősszel a kékek győztek 3-2-re, ugyanakkor a felek legutóbbi kecskeméti találkozóján a lilák 2-0-ra diadalmaskodtak.

Urbányi István vezetőedző a találkozón egyedül a két hete megsérült Vörös Péterre nem számíthat, míg a másik oldalon Csank János teljes keretéből válogathat.

Kövesse nyomon a nehéznek ígérkező találkozót 16:00-tól a delmagyar.hu-n!

Szentesi Pollák DSE: minősített minőség

Csongrád megye hemzseg a tehetséges sportolóktól. Sorozatunkban a teljesség igényével utánpótlásbázisokat keresünk fel. Tovább olvasom