2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 10°C | 16°C Még több cikk.

Megszenvedett a KITE a magyar kupában

A labdarúgó magyar kupa Csongrád megyei negyeddöntőjében az NB III-as csapatok közül a Tisza Volán SC gólzáporos meccsen nyert Csongrádon, viszont a KITE-Szeged túlórázni kényszerült Mindszenten
A továbbjutást érő találatot a 120. percben szerezte Gellér. A megyei I. osztályúak összecsapásán az elmúlt hetek nagyszerű formáját az UTC otthonába is átmentette az Ásotthalom, és a Csanádpalota is érvényesítette a papírformát Mártélyon.

Az elődöntőket május 18-án, a bronzmeccset és a finálét pedig június 1-jén Szegeden, a Felső Tisza-parti stadionban rendezik.

A negyeddöntők eredményei: Csongrád-Turbó–Tisza Volán SC 3–6 (2–2), gólszerzők: Bertók (2), lévai, ill. Kéri (3), Bozsovics (2), Kazi. UTC–Ásotthalom 2–4 (1–2), g.: Erhardt, Kovács S., ill. Szűcs K. (2 – az egyiket 11-esből), Bokányi, Vastag B. Bütyök Csárda Mártély–Csanádpalota 0–2 (0–1), g.: Bimbó, Bakos. Mindszent–KITE-Szeged 2–3 (1–2, 2–2, 2–2), g.: Mihály T., Mihály R., ill. Gellér (2), ifj. Major.

Sziporkázott a Vidi.

A labdarúgó magyar kupa elődöntőjének tegnapi visszavágóján az esélyesebb Videoton Vasziljevics (11., 56.), Vaskó (17.) és Nikolics góljával 4–0-ra lelépte a Kaposvárt, és így kettős győzelemmel jutott a május 17-i döntőbe. A bajnoki listavezető – gyakorlatilag már aranyérmes – székesfehérváriaknak a Zalaegerszeget búcsúztató Kecskemét lesz az ellenfelük.