Délmagyar logó

2018. 07. 18. szerda - Frigyes 18°C | 27°C Még több cikk.

Megvannak a Kapusháború idei csoportjai

Június 23-án 148 kapus csatázik majd a végső győzelemért.
Kedden kisorsolták a 2018-as Kapusháború csoportjait: mint arról beszámoltunk, idén minden kategória címvédője újra elindul. A szervezők újítása az idei évre, hogy azok a kapusoknak, akik a csoportkör után búcsúznak, lehetőségük lesz játszani valamelyik sztárvendéggel, így akár Balajcza Szabolccsal, Pogacsics Krisztiánnal, Jova Leventével, vagy Gróf Dáviddal "háborúzhatnak" a résztvevők. Az eseményt június 23-án tartják a szegedi Felső Tisza-parti stadionban.

A csoportbeosztás:

U13-as korosztály

A csoport

Kőrösi Valentin (Szeged)
Gera Bence (Szeged)
Mikó Vince (Szeged)
Szabó Zsolt István (Cegléd)
Németi Kolos (Szeged)
Savanya Ferenc (Szeged)

B csoport

Szvétecz Konrád (Szeged)
Pogány András Kende (Budapest)
Gál Kristóf (Szeged)
Tallósi Dániel (Komárom)
Ménesi Kevin (Szeged)
Hegyes Gergő (Hódmezővásárhely)

C csoport

Zelman Levente (Orosháza)
Gémesi Gergő Samu (Budapest)
Gál Patrik (Szeged)
Balogh Csaba (Szeged)
Szondi Levente (Nyíregyháza)
Bokor Richárd (Makó)

D csoport

Jankó-Brezovay Bence (Budapest)
Tóth Milán (Hódmezővásárhely)
Heipl Benjámin (Szeged)
Gégényi Balázs Miklós (Nyíregyháza)
Jan Lehocky (Szlovákia)
Lehoczki Attila (Tatabánya)

U14-es korosztály

A csoport

Ménesi Edvárd (Szeged)
Gera Norbert (Szeged)
Dénes Alex (Budapest)
Kálló Roland (Esztergom)
Török Csaba (Budapest)
Ruzsáli Dénes (Szeged)

B csoport

Laczi Barnabás (Szeged)
Németh Ákos (Budapest)
Pillár-Bán Zsombor (Budapest)
Szaniszló Norbert (Budapest)
Nagy Bendegúz (Szeged)
Simon Márkó (Szeged)

+35-ös korosztály

A csoport

Szabó László (Marosvásárhely)
Pillár André (Budapest)
Zelei Tamás (Budapest)
Németh Attila (Budapest)
Vereska Mátyás (Békéscsaba)
Szőke Imre (Gyula)
Kiss Márió (Szeged)

B csoport

Tuska János (Nyíregyháza)
Szabó Attila (Nyíregyháza)
Banó-Szabó Sándor (Kiskunfélegyháza)
Nagy Balázs (Debrecen)
Andrusko Lászlo (Zenta)
Tóth Péter (Kiskunfélegyháza)
Szanka Tibor (Szeged)

Nők

A csoport

László Henrietta (Sepsiszentgyörgy)
Juhász Kitti (Makó)
Jankulár Zita (Békéscsaba)
Lakatos Szabina Zsanett (Orosháza)
Telek Vanda (Hódmezővásárhely)
Horváth Imola Luca (Szeged)
Schildkraut Fruzsina (Dunaújváros)

B csoport

Puskás Dóra Alexandra (Szeged)
Gila Nóra (Szentes)
Rövid Letícia (Zenta)
Szabó Rebeka (Kecskemét)
Mátyus Viktória (Orosháza)
Börcsök Ágota (Szeged)
Sávai Vivien (Szeged)

Nyílt kategória

A csoport

Borsi Bence (Kaposvár)
Buzsik Viktor (Kiskunfélegyháza)
Fekete János Patrik (Szeged)
Németh László (Szeged)
Papp Tamás (Debrecen - erőnyerő)
Gyarmati Gábor (Karcag)

B csoport

Tóth Krisztián (Budapest)
Seres István (Sátoraljaújhely)
Baji Renátó (Szeged)
Lévai Balázs (Szeged)
Selyem Dávid (Debrecen)
Menceles Iván (Budapest - erőnyerő)

C csoport

Nagy Krisztián (Hódmezővásárhely)
Kelkó Balázs (Komárom)
Maszlag István (Szeged)
Csák László (Ózd)
Nagyistván Ádám (Szolnok)
Tóth Levente (Szentes)

D csoport

Koletár Gergely (Baja)
Petyarity József (Kiskunhalas)
Rényi Alen (Nagybecskerek)
Répa Róbert Hunor (Sepsiszentgyörgy)
Czebei Ádám (Kaposvár)
Simon Attila (Szeged)

E csoport

Lőrincz Balázs (Budapest)
Bohata Gábor (Zenta - erőnyerő)
Kiss Ágoston (Budapest)
Talián László (Nyíregyháza)
Antal Tamás (Szeged)
Füstös Krisztián (Szabadka)

F csoport

Kitl Miklós (Szeged)
Kurilla viktor (Mezőtúr)
Molnár Krisztián (Szeged)
Zilahy Patrik (Miskolc)
Oláh Levente (Szeged - erőnyerő)
Szabó Béla (Budapest)

G csoport

Nagy Máté Zsolt (Nyíregyháza)
Kiss Tamás (Budapest - erőnyerő)
Pipicz Sándor (Szeged)
Bogdán István (Baja)
Benkó Tihamér (Zenta)
Krnács Richárd (Békéscsaba)

H csoport

Sándor Alex (Szeged)
Kordás Martin (Szeged)
Pápa Zsombor (Gyula)
Pap Ádám (Gyula)
Répási Adrián (Újvidék)
Weszelovszky Gábor (Szeged)

I csoport

Koncz Péter (Szeged)
Fábián Imre (Dunaújváros)
Fazekas Tibor
Rostás András (Gyula)
Smahulya Bence (Budapest)
Katona Tibor (Szeged)

J csoport

Gavlik Ferenc (Bácsalmás - erőnyerő)
Batancs István (Szeged)
Varga Ádám (Dunaújváros)
Triznya Bence (Topolya)
Á.Fúrús Gábor (Szeged)
Csomós Gábor (Medgyesegyháza)

K csoport

Juhász Gergely (Budapest)
Csesznák Ádám (Budapest)
Szabó Péter Viktor (Szeged)
Poór László (Nyíregyháza)
Kurucsai Tamás (Szeged)
Zsiga Zoltán (Szeged)

L csoport

Molnár János (Szeged)
Tarjányi László (Karcag)
Tománovity Tibor (Zenta)
Salka Olivér (Gyula)
Takács János (Szeged)
Gróh Attila (Gyula)

M csoport

Benkó Tamás (Zenta)
Béda Péter (Baja)
szabó Gergely (Szeged)
Vígh Sándor (Szentes)
Keresztúri Márk (Makó)
Tóth Márk (Hómdezővásárhely)

N csoport

Kotvics-Varga Dávid (Szentes)
Saitz Dániel (Gyula)
Túri Roland (Makó)
Schildkraut Krisztián (Nyíregyháza)
Tuska János (Nyíregyháza)
Kozák Dávid (Szeged)

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Csehországban versenyzett a Goodwill Pharma Tisza Tollas SE

Csehországban versenyzett a Goodwill Pharma Tisza Tollas SE
A szegedi tollaslabdázók 12 egyéni meccsből 10-et megnyertek a Cesky Krumlov U15-ös nemzetközi… Tovább olvasom