2017. 12. 16. szombat - Etelka, Aletta 0°C | 11°C Még több cikk.

Megvédte bajnoki címét a Győr

Megvédte bajnoki elsőségét a Győri Audi ETO KC, miután a női kézilabda NB I döntőjében másodszor is legyőzte a DVSC-Korvex csapatát.
Görbicz Anitáék a szombati mérkőzésen 26-25-re nyertek a hajdúsági együttes otthonában. A hazaiak az első negyedórában vezettek, majd az ETO akarata érvényesült. A második félidő hasonló forgatókönyv szerint zajlott: előnyben volt a Debrecen, majd a játékrész derekán fordítottak a vendégek, és meg sem álltak az újabb sikerig. Női NB I, Arany Ászok rájátszás, döntő, 2. mérkőzés: DVSC-Korvex - Győri Audi ETO KC 25-26 (12-14). A párharcot 2-0-ás összesítéssel a Győr nyerte.

A Győr ezt megelőzően 1957-ben, 59-ben, valamint 2005-ben, 2006-ban, 2008-ban és 2009-ben volt bajnok.

Taroltak az SZTE tornászai

Sorra nyerték a számokat a Szegedi Tudományegyetem tornászai a hazai rendezésű Magyar Egyetemi és… Tovább olvasom