2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Megye I.: megszenvedett a győzelemért a Tápé

Három gólt rúgott hazai pályán a második félidőben a Tápé, ezzel hozta is a kötelezőt, de messze nem volt olyan sima ez a meccs.

Meglepte az Ásotthalom a Tápét, az első félidőben egyszerűen jobban focizott, mint a vendéglátók. Pedig a megyei első osztályú labdarúgó bajnokság tabellája alapján nem erre lehetett számítani. Ráadásul a legjobbkor, a 40. perc környékén szerzett vezetést az Ásotthalom – köszönhetően villámgyors játékosuknak, Hatvaninak, és egy kicsit a tápéi kapusnak...

A lehető leghamarabb egyenlített a Tápé is, rögtön a második félidő elején, az idegenlégiós Crkvenjakov bombagóljával. Sokáig semmi, majd a hazai csapat talán legjobb képességű játékosa, Pócs szerzett vezetést – a „rosszabbik" lábával rúgott óriási gólt. Lefelé csapódó labdájával szemben tehetetlen volt a vendégek kapusa.

Megye I.: megszenvedett a győzelemért a Tápé. Fotó: Schmidt Andrea (galéria)

A vége előtt néhány perccel sokan lest kiáltottak, ám Németh az ellenféltől kapta a lecsorgó labdát és élt is a lehetőséggel. A 3 - 1 szépen hangzik, ám megszenvedett ezen a meccsen a Tápé, az Ásotthalomnak pedig csak gratulálni lehet a végig „nyílt sisakos" játékért. És a közönség is jól szórakozott, csupán a vendégszurkolók – voltak szép számmal – távoztak csalódottan.