Délmagyar logó

2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Megye III.: a dobogóért

A Csongrád megyei III. osztály kilencedik fordulójában a négy csoportban több olyan találkozót is rendeznek, amelyen a dobogó a tét.
Ilyen az UTC II.–Algyő II., a Pázsit–Újszentiván (mindkettő Szegedi), a Sándorfalva II.–Pusztamérges (Homokháti) és a Balástya–Csongrád II. (Termál) összecsapás.

A hétvége programja, megyei III. osztály, 9. forduló

Tisza–Maros csoport
, szombat, 14.30: Kübekháza (10.)–Pitvaros (8.), vezeti: Puskás Róbert (Dobó Z., Tóth Cs.). Apátfalva (3.)–St. Mihály II. (13.), vezeti: Stetakovics Márió (Savanya, Vincze). Vasárnap, 14.30: Marosmenti UFC (12.)–Maroslele (11.), vezeti: Csányi Ferenc (Vincze, Bába D.). Ferencszállás-Deszk II. (9.)–Kiszombor (4.), vezeti: Bereczki Bence (Túri T., Rácz). Ambrózfalva-Csanádpalota II. (7.)–Makó III. (1.), vezeti: Csöngető Csaba (Forgó, Orovecz). Földeák (5.)–Fábiánsebestyén II. (6.), vezeti: Kovács Sándor (Csuka, Dobó Z.).
Szegedi csoport, szombat, 10 óra: Rock Club (12.)–IKV-Alsóváros (13.), Szeged, Felső Tisza-parti stadion, vezeti: Bánáthy János (Asztalos, Csuka). Vasárnap, 10 óra: KEAC (11.)–SZVSE II. (10.), Szeged, Felső Tisza-parti stadion, vezeti: Bán Bence (Csuka, Semetka). Pázsit SE (1.)–Újszentiván (5.), Szeged, Kertész utca, vezeti: Szűcs István (Gáleg, Szarvas). 14.30: UTC II. (4.)–Algyő II. (3.), Szeged, Kertész utca, vezeti: Halász László (Kozák, Zab). St. Mihály–Kiskundorozsma II., Gyálarét, vezeti: Kovács Imre (Madácsi, Cseh Gábor). 18 óra: FK 1899 Szeged II. (6.)–Baktó-Petőfitelep (9.), Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfű, vezeti: Dobó Zoltán (Bálint, Cseh Gábor).
Homokháti csoport, szombat, 14.30: Sándorfalva II. (1.)–Pusztamérges (3.), vezeti: Jaksa Ferenc (Halász J., Halász L.). Röszke (9.)–Bordány II. (11.), Mészáros János (Bán B., Csuka). Vasárnap, 14.30: Szatymaz (13.)–Csongrád III. (8.), Zsombó, vezeti: Bujdosó Attila (Szántó, Gargya). Mórahalom II. (4.)–Balota (2.), vezeti: Erdélyi Tamás (Mészáros J., Farkas T.). Forráskút (7.)–Zákányszék (5.), vezeti: Faragó Barát Zoltán (Garamvölgyi, Sári). Ruzsa (6.)–Öttömös (10.), vezeti: Sa-
vanya István (Kiss G., Boldog).
Termál csoport, szombat, 14.30: HFC II. (4.)–Derekegyház (11.), vezeti: Orosz Kornél (Kiss G., Dósa Rácz). Kistelek II.–Dóc, vezeti: Farkas Szilveszter (Kádár N., Szilágyi). Vasárnap, 14.30: Fábiánesbestyén (7.)–Pusztaszer (8.), vezeti: Tihanyi Gábor (Jaksa F., Böszörményi). Székkutas II. (6.)–Szegvár (12.), vezeti: Fekete Csanád (Semetka, Varga I.). Balástya (2.)–Csongrád II. (3.), vezeti: Szilágyi József (Kádár N., Cser).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Itthon játszik a Chance-Exicom, idegenben a KSZSE

Eddig parádés teljesítménnyel rukkolt elő az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság Keleti csoportjában a Chance-Exicom SZKKSE csapata. Tovább olvasom