2018. 11. 16. péntek - Ödön 2°C | 12°C Még több cikk.

Megyeegy: lélektelenül nem lehet

Megyeegy: lélektelenül nem lehet Otthon botlott a Csongrád-Kunság Aszfalt. Az Ásotthalom örülhetett a három pontnak. Fotó: Karnok CsabaA cikkhez tartozó galéria megnyitása
(Új ablakban)
A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a harmadik fogadta a másodikat - azaz rangadót rendeztek Csongrádon, ahol a Kunság Aszfalt az Ásotthalom együttesét látta vendégül.
CSONGRÁD-KUNSÁG ASZFALT–ÁSOTTHALOM 0–2 (0–1)
Csongrád, 300 néző. Vezette: Szűcs Gábor – jól (Lichtenberger, Sáfrán).
Csongrád-Kunság Aszfalt: Oroszi 4,5 – Bodor 4,5, Bakos 4,5, Budai 4,5 (Borda –), Mészáros 4,5, Bálint 4,5, Nagy 4,5 (Bagi 4,5), Lévai 4,5 (Huszka 4,5), Juhász 4,5, Molnár 4,5, Rácz 4,5 (Fodor 4,5). Edző: Borbás Zsolt.
Ásotthalom: Czirják 7 – Vastag 7,5, Vojnics Tunics 0 (Major 7), Németh 7, Szabadi 7,5, Hauk 7 (Domján –), Baji 7,5 (Andróczki T. –), Mészáros 7, Király 7, Grósz 7,5, Varga 7,5. Edző: Kószó László.
Gólszerzők: Baji (17.), Major (73.).
Borbás Zsolt: – Az edzéslátogatottság hetek óta rányomja a bélyeget a teljesítményünkre, de a lélektelen játékra sem lehet mentség. Gratulálok az ellenfélnek.
Kószó László: – Jobban kezdtük a mérkőzést, mint a Csongrád, helyzeteink voltak, domináltunk, aztán voltak olyan periódusok, amikor beszorultunk, mégis növelni tudtuk az előnyünket. Fontos volt, hogy mi szereztük az első gólt.

A látogatók nagyon fegyelmezetten védekeztek, és amely számukra lényeges volt, a 17. percben megszerezték a vezetést. Innentől kezdve hiába játszott fölényben a hazai alakulat, miközben megsérült az Ásotthalom védekező középpályása, Vojnics Tunics, nem tudott gólt szerezni. A vendégek a második félidő hajrájában bebiztosították a győzelmüket.

Galéria kép

Szabadnapos: FK 1899 Szeged.

Szentesi Kinizsi    0 (0) Tiszasziget    3 (1)
Szentes, 100 néző. Vezette: Szalai Szabolcs – gyengén (Kiss R., Soós).
Szentesi Kinizsi: Kotvics-Varga 3 – Németh A. 4, Légrádi 4, Bagi Z. 4, Orovecz 4, Lekrinszki 4,5, Páger 4 (Pölös –), Polyák A. 4, Debreczeni 4 (Lázár –), Vincze Z. 4, Szeles 4. Edző: Némethy László.
Tiszasziget: Szabó G. 0 – Rádi 8, Papp Á. 7,5, Rutai 9, Réczi 7 (Mucsi –), Juhász Á. 7 (Deák D. 7), Drágity 6,5 (Fődi –), Papp P. 7 (Bálint D. –), Kasza 7, Farkas F. 8, Szarvas 6,5 (Bernát –). Játékos-edző: Bernát Péter.
Gólszerzők: Rutai (41., 68.), Bernát (84.).
Némethy László: – Súlyos egyéni hibákból kaptuk a gólokat, amelyeket egy ilyen jó csapat ellen sem lehet megtenni.
Bernát Péter: – Az első félidőben jól zárta a területeket a Szentes, de egy jól eltalált szabadrúgásgóllal mehettünk szünetre. A második félidőben felőröltük a hazai csapatot.

SZVSE    7 (4) Szőreg    0 (0)
Szeged, SZVSE-pálya, 100 néző. Vezette: Szeles Ádám – kiválóan (Samu, Brezovai).
SZVSE: Csanádi D. 6 (Molnár D. –) – Bilics 6 (Kelemen –), Nagypál 6, Baka 6, Csamangó 6,
Hatvani J. 8, Csanádi I. 6 (Zemkó –), Péter 6, Király D. 6  (Bosnyák –),  Nagy Z. 6, Rózsa 6 (Németh Z. 6). Edző: Major László.
Szőreg: Vígh S. 4 – Néma 4, Ali 4, Harmat 4, Pióker Ti. 4, Hevesi 4 (Dóra T. –), Pióker Ta. 4,
Horváth-Harmat 4 (Bartos –), Bányai 4, Vörös 4, Sarnyai R. 4. Megbízott edző: Tóth Tamás.
Gólszerzők: Hatvani J. (1., 22., 24., 39., 60.), Csanádi I. (50.), Rózsa D. (54.).
Major László: – Gratulálok a csapatomnak főleg az első félidőben mutatott játékért. Jó játékvezetés mellett ismerkedhettem a futballistáimmal.
Tóth Tamás: – Gratulálok az SZVSE együttesének.

UTC    0 (0) Foliaplast-Bordány    1 (0)
Szeged, Kertész utca, 80 néző. Vezette: Bartucz Tamás – jól (Török, Böszörményi).
UTC: Nagy G. 0 – Laczkó 5, Koncz 5, Péczely 5, Keresztes 5 (Berczi –), Balogh D. 6, Sós 6, Békési 6 (Nagy Á. –), Gulyás 6, Szántó 9, Valach 5. Edző: Pálfy Zoltán.
Foliaplast-Bordány: Szűcs M. 7 – Sólya 7,5, Fodor B. 7, Veres 7  (Dani –), K. Tóth 7, Kis L. 7,5, Bárkányi 7, Retek 7,5, Malatinszki 7, Kothencz 7, Nagy Torma 7,5. Megbízott edző: Sádt Tamás
Gólszerző: Kis L. (62.).
Pálfy Zoltán: – A csapat nem érezte át, hogy mekkora téttel bír ez a mérkőzés nemcsak az eredmény, hanem az egyik társunk miatt is. Sajnálom, Dani!
Sádt Tamás: – Gratulálok az egész csapatnak, nagyon fontos volt minde

Zsombó    6 (5) Deszk    0 (0)
Zsombó, 100 néző. Vezette: Lászlai Róbert – kiválóan (Burzon, Gera).
Zsombó: Rozs 8 – Csikós 8, Kószó 7, Bálint V. 8, Zetkó 7 (Rescsik 6), Törköly 7 (Vér –), Mihálffy Zs. 9, Gyuris 7 (Rárósi 6), Németh T. 7, Mocsári 8–2=6, Takács J. 8. Edző: Daru Sándor.
Deszk: Bata 5 – Bürgés 3, Varga Cs. 3, Gallai 4, Révész R. 4, Szentmártoni 5, Gyenes 5, Tóth J. 3, Adamov Sz. 4, Huszti 5, Győri 5. Megbízott edző: Szabó László.
Gólszerzők: Mihálffy Zs. (8. – 11-esből, 21., 27.), Mocsári Gy. (24., 40.), Takács J. (89.).
Kiállítva: Mocsári Gy. (67.).
Daru Sándor: – Az első félidőben eldőlt a meccs. Egy ösztönös, felelőtlen mozdulat miatt emberhátrányba kerültünk, de így is növeltük az előnyünket.
Szabó László: – A következő fordulót várom, ugyanis az eltiltottak, a sérültek és a mindenféle rigolyával rendelkezők visszatérnek, így öt-hat játékossal több merítési lehetőségem lesz, ez pedig elég

Sándorfalva    3 (1) Kiskundorozsma    0 (0)
Sándorfalva, 50 néző. Vezette: Bán Bence – jól (Török, Böszörményi).
Sándorfalva: Tóth S. 6 – Hatvani I. 7, Lőrinc 6, Molnár D. 6, Tóth A. 7, Szécsi 6 (Varga V. –), Visnyei 7
(Varga D. –), Kozma 6 (Kálmán –), Márki 6, Virág 6, Nagy E. 6. Edző: Tóth János.
Kiskundorozsma: Ábrahám 4 – Kiss A. 4, Molnár K. 4, Marjanucz 4, Cseh 4 (Benkocs –), Szecskó 4 (Katona –), Ottlik M. 5, Szőke 4 (Horváth T. –), Takács A. 4, Illés T. 4–2=2, Géczi (Szabó T. 4). Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerzők: Tóth A. (43.), Visnyei (46.), Hatvani I. (63.).
Kiállítva: Illés T. (58.).
Tóth János: – Végre örülhetünk a hazai győzelemnek.
Szabó Zsolt: – Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez, mi meg felejtsük el ezt a mai napot.

Algyő    3 (0) HFC II.    0 (0)
Algyő, 150 néző. Vezette: Virág András Barnabás – jól (Halász, Bereczki).
Algyő: Siska 0 – Pénzváltó 7, Szélpál 6,5, Kalapács 6,5, Daróczi 6 (Jernei –), Takács 6,5, Bella 7, Csányi 6 (Farkas –), Kovács 6 (Lovas –), Lajkó 7, Sebők 6,5 (Táncos –). Edző: Takács Zoltán.
HFC II.: Kandó Zs. 6 – Jankelic 5,5, Gyüre 5 (Pálinkó L. 5), Bábi 5,5 (Kabai –), Dér 5,5, Bartyik R. 5,5, Bürgés 5 (Kovács L. –), Bódai 6–2=4, Siber 5,5, Rau G. 6, Darida 6. Edzők: Vinnai István, Bacsa Zsolt.
Gólszerzők: Pénzváltó (47.), Sebők (54., 11-esből), Bella (63.).
Kiállítva: Bódai (37.).
Takács Zoltán: – A végeredmény a vendégek számára roppant hízelgő. A szerzett találatainkon kívül számos nagy helyzetet hagytunk ki, míg a kapusunknak nem volt védeni valója.Gratulálok a srácoknak, ma nagy akarással, és fegyelmezetten játszottak.
Vinnai István: – Egy ilyen rangadó rutinos játékvezetőt érdemelt volna. Nem a bíróra fogom a vereséget, de sajnos a hazai csapat idősebb játékosai, illetve az edzőjük félelem alatt tartotta a fiatal trió