Délmagyar logó

2017. 02. 24. péntek - Mátyás 6°C | 12°C Még több cikk.

Megyei éremhalmozók

Négy ország (Magyarország, Szerbia, Románia, Horvátország) 33 egyesületének 361 indulójával rendezték meg Szegeden, a műjégpályán azt a dzsúdóversenyt, amelyen öt szőnyegen (tatamin) küzdöttek a 7–14 éves gyerekek.
A serdülők (az 1999–2000-ben születettek) egyben az Euroliga-helyezésekért is harcoltak, itt 96 versenyző startolt. Az Euroliga a szerbiai Szabadkán, egy horvátországi helyszínen, valamint a romániai Aradon folytatódik.

Az eseményen négy Csongrád megyei klub, a Szatymaz SE, a Szegedi Judo Iskola SE, a Domaszéki Judo ISE és a Szegedi Judo SE ért el dobogós helyezéseket.

Nagy küzdelem, sok gyerek: a szegedi versenyen népes csapatok vettek részt. Fotó: Frank Yvette
Nagy küzdelem, sok gyerek: a szegedi versenyen népes csapatok vettek részt.
Fotó: Frank Yvette

A Csongrád megyei klubok dobogós eredményei, gyermekek, 2004-esek, 25 kg: 2. Olajos Tamás, 3. Péter Ákos (mindkettő Szegedi Judo Iskola SE), 27 kg: 3. Szilágyi Ábel (Szegedi Judo Iskola SE), 33 kg: 3. Loth Márk (Szegedi Judo Iskola SE), 35 kg: 1. Tóth Andor (Domaszéki Judo ISE), 2. Pap Márk (Szegedi Judo Iskola SE). 2005-ösök, 21 kg: 2. Bóka Brúnó (Domaszék), 28 kg: 2. Szabad Vende (Szegedi Judo SE), 30 kg: 1. Csányi Tamás (Szegedi Judo SE), 3. Márton Ákos (Domaszék), 35 kg: 1. Szigeti Sára (Domaszék), 2. Király Hunor (Szegedi Judo SE). 2006-osok, 23 kg: 1. Havass Botond (Szegedi Judo SE), 3. Sándor Dávid (Szegedi Judo SE), 25 kg: 2. Patkós Roland, 3. Szabó Konrád (mindkettő Szegedi Judo SE), 30 kg: 3. Détári Vilmos (Szegedi Judo SE).

Diák A, 38 kg: 3. Sánta László (Domaszék), 41 kg: 1. Czirok Szabolcs (Domaszék), 3. Mészáros Dávid (Szegedi Judo SE), 45 kg 1. Kovács Balázs (Szatymaz SE), 54 kg: 1. Tóth Botond, 3. Ormándi Zsombor (mindkettő Szegedi Judo Iskola SE).

Diák B, 32 kg: 2. Prágai Patrik Szegedi Judo SE), 33 kg: 1. Réder Enikő (Szegedi Judo SE), 35 kg: 3. Farkas Ronny (Szegedi Judo SE), 36 kg: 1. Micsiz Nóra (Szatymaz), 41 kg: 1. Takács Benedek (Szegedi Judo SE), 45 kg: 3. Szabó Vilmos (Szegedi Judo Iskola SE), 50 kg: 1. Tiszai Levente (Szegedi Judo SE), +60 kg: 1. Tompa Márton (Szegedi Judo Iskola SE), 2. Lénárt Benedek (Szatymaz).

Diák C, 30 kg: 1. Nahy Bence, 2 Bóka Botond (mindkettő Domaszék), 33 kg: 1. Balogh Kolos, 2. Miklós Levente (mindkettő Domaszék), 36 kg: 2. Bende Patrik (Domaszék), 39 kg: 2. Zádori Bálint (Szegedi Judo Iskola SE), 42 kg: 1. Ménesi Gergő (Szegedi Judo SE), 45 kg: 1. Ördögh Bálint (Domaszéki Judo ISE), Sipos Dorina (Szegedi Judo SE) és Ménesi Beatrix (Szegedi Judo SE), 55 kg: 2. Smányi Szabolcs (Szegedi Judo SE).

Euroliga, serdülők, 40 kg: 2. Bíró Dominik (Szegedi Judo SE), 3. Czirok Szabolcs (Domaszék), 44 kg: 1. Kopasz Fanni (Szatymaz), 3. Szilágyi Letícia (Szegedi Judo Iskola SE), 45 kg: 1. Herzog Dániel (Szegedi Judo Iskola SE), 2. Bindics Botond (Szegedi Judo Iskola SE), 3. Bóka Bendegúz (Domaszék), 50 kg: 3. Farkas János (Szegedi Judo Iskola SE), 57 kg: 1. Balogh Sára (Szatymaz), 60 kg: 1. Micsiz Zoltán (Szatymaz), 73 kg: 1. Szabó Márton (Szegedi Judo Iskola SE), +81 kg: 2. Ördögh András (Domaszék).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Tisza Squash SE: marad az alsóház

Előbb a világsztárok ellen bemelegített, majd a legjobb nyolc közé jutáért „körömrágós" meccset játszott az Alp-Favill Tisza Squash SE a BL-döntőben. Tovább olvasom