2017. 04. 27. csütörtök - Zita 10°C | 24°C Még több cikk.

Megyei foci: makói döntetlen, botrányos játékvezetés Ásotthalmon

A Makó NB III-as csapata döntetlennel zárta az őszt, Ásotthalmon pedig mindkét megyeegyes csapat edzője a játékvezetővel foglalkozott a meccs után.
Bány Tamás fiai a Dabas együttesét fogadták a Maros- parton. A vendégek szereztek vezetést, azonban a Makó átvette a játék irányítását, és még az első félidőben Magyar György révén egyenlített.

A második 45 percben felborult a pálya, a hazai csapat számos helyzetet dolgozott ki, teljesen beszorult a Dabas, amely csak a védekezésre koncentrált. Bár fölényben volt a Makó, nem sikerült gólra váltani a helyzeteket, így hiába játszott az idényben a legjobban a hazai csapat, csak egy pontot szerzett.

Bány Tamás: – Kimondottan jól futballoztunk, azonban most nem volt szerencsénk. Néha bizony az is kell a fociban, de Fortuna most nem állt mellénk, amit nagyon sajnálok. A héten még edzünk, után egy hosszabb pihenő következik a srácok számára.

NB III, Alföld csoport, 11. forduló (elhalasztott mérkőzés):

Makó–Dabas 1-1 (1-1)
Makó, 200 néző. Vezette: Mihálik.
Makó: Czirbus – Kulacsik, Rakonczai, Gellér, Horváth G. – Nagy A. (Varga Cs., 85.), Magyar Gy., Horváth K., Siket, Bánóczki (Zámbori, 70.) – Csák (Bány 78.). Játékos-edző: Bány Tamás.
Dabas: Szabó M. – Tóth M., Markos, Takács K., Danyis – Buczkó (Szentgyörgyi, 63.), Dévai (Csendes, 60.), Volenszki (Keresztúri, 75.) – Körmöczy, Bozsik, Szűcs L. Játékos-edző: Keresztúri András.
Gólszerzők: Magyar Gy. (44. – 11-esből), ill. Takács K. (31.)

Megyei I. osztály, 14. forduló:

Ásotthalom-Kiskundorozsma 1-1 (1-0)
Ásotthalom, 100 néző. Vezette: Csöngető.
Ásotthalom: Ábrahám - Török (Frank), Vastagh, Kiszner, Németh, Rencsár, Kothencz, Bogdán, Hatvani (Patarcsity), Baji, Csáki. Edzők: Hevesi Tibor, Gyenge Balázs.
Kiskundorozsma: Csala - Nagy N. (Farkas), Toca, Mórocz (Kiss Cs.), Németh, Marjanucz, Csányi (Győri), Vangel (Fődi), Pócs, Takács, Huszár (Kiss D.). Edző: Bóka Ferenc.
Gólszerzők: Török, ill. Toca.
Jók: Rencsár, Vastagh, Kiszner, Bogdán, ill. Marjanucz.
Kiállítva: Kothencz.

Hevesi Tibor: - Amikor az ellenfél edzője bemondja a piros lapot, és a játékvezető erre partner, az mindent elmond az esélyekről. Mindenképpen meg kell még jegyeznem, hogy az első félidőben meg kellett volna nyernünk a meccset, annak ellenére is, hogy nem kaptunk meg egy tizenegyest.
Bóka Ferenc: - Kritikán aluli játékvezetés mellett "sikerült" pontokat hagynunk Ásotthalmon.
Ifjúságiak: Ásotthalom-Kiskundorozsma 2-1, gólszerzők: Szolákovics, Somjai, ill. Huszka.

• 2. murphyka 2012. november 17. 23:06
    „Egy nagyon okos ember egyszer azt mondta: a botrányos mérkőzésvezetésért nem a játékvezető a hibás, hanem aki odaküldte!Igaz ez ugye Serfőző dr.úr a csodálatos küldődre a kitüntetett Kis Andrásra.Ameddig Szél, Madácsi, Szekeres K a JB-ben van addig nem lesz rend és totális elnyomás alatt vannak a fiatal tehetséges játékvezetők.Szerencsére az MLSZ JB vezetése is szemmel tartja ténykedéseteket és remélhetőleg hamarosan megkapjátok az útilaput.”
  • 1. Sasu17 2012. november 17. 18:32
    „Csengelén is az volt!!!Botrányos játékvezetés!!!Király Sz.-nél nagyobb csaló nemigen van!!!Ráadásul,buta is mint a föld!!!Egyszer úgy megverik,hogy <moderálva>!!!”

Teke: 8:0 - Karsai László söpört

A férfi tekecsapat Szuperliga alapszakaszának 10. fordulójában a Szegedi TE hazai pályán a Kazincbarcika együttesét, és az esélyeknek megfelelően 8:0-ra legyőzte.