Délmagyar logó

2017. 04. 30. vasárnap - Katalin, Kitti 5°C | 16°C Még több cikk.

Megyei sporteredmények röviden

Atlétika
Csongrád megye serdülő atlétikai bajnoksága, Szeged, Felső Tisza-parti stadion. Győztesek, 80 m síkfutás, 1992-es születésűek, lányok: Muhel Brigitta (SZVSE), fiúk: Fülöp Csaba (Rókus II., Szeged); 100 m síkfutás, 1991-es születésűek, fiúk: Merza Ádám (Szentes), lányok: Sós Aliz (Hódiák), 1990-es születésűek, fiúk: Iványi István (Hódiák), lányok: Széles Flóra (SZVSE); 200 m síkfutás: Nagy Gábor (Széchenyi gimnázium, Szeged); 300 m síkfutás: Mányai Gabriella (Szentes); 400 m síkfutás, lányok, 1990-es születésűek: Széles Flóra, 1992-es születésűek: Muhel Brigitta, fiúk: Bővíz István (SZVSE); 600 m síkfutás, lányok: Tóth Ibolya (Hódiák), fiúk: Fülöp Csaba; 800 m síkfutás, lányok: Gregus Zita (SZVSE), fiúk: Szöllősi Renátó (Hódiák); 1500 m síkfutás, lányok: Nagy Mélykúti Fanni (Szentes); 2000 m síkfutás: Szelepcsényi Zsolt (Rókus II.); 3000 m síkfutás, lányok: Kastár Mónika (Szentes), fiúk: Takács Máté (Rókus II.); súlylökés, fiúk, 1990-es születésűek: Milos Knezevics, 1991-es születésűek: Molnár Péter (Klauzál DSE, Szentes), 1992-es születésűek: Szelepcsényi Zsolt; lányok, 1992/93-as születésűek: Ditnich Petra (Klauzál DSE, Szentes), 1991-es születésűek: Nagy Enikő (SZVSE); kalapácsvetés, lányok: Nagy Enikő; diszkoszvetés, ifjúsági lányok: Márton Anita (SZVSE), serdülő lányok, 1990-es születésűek: Ukrin Márta (Békéscsabai AC), 1991-es születésűek: Nagy Enikő, 1992/93-as születésűek: Zanica Usomic (Szpartak Szabadka), serdülő fiúk: Laminecz Gergely (Békéscsabai AC); távolugrás, lányok: Károly Anett (Hódiák), fiúk, 1990-es születésűek: Iványi István, 1991-es születésűek: Lengyel Roland (SZVSE), 1992-es születésűek: Letenyei Regő (Hódiák).
20. Nike félmaratoni futóverseny, szenior országos bajnokság, Budapest. A szegediek eredményei, F60: 2. Molnár Mihály (Napraforgó SE), F75: 1. Csamangó Ferenc (SZVSE).

Díjugratás

Plavecky Podradi (Szlovákia), a vásárhelyi-mártélyi Aranyági Ménes eredményei. Cormet díj (68 induló): 1. Czuczi István Aranyági Jutka nevű lován, 6. Czuczi István Aranyági Igor n. l. Hriadel-díj (50 induló): 2. Czuczi István Aranyági Jutka n. l., 4. Babó Szilvia Aranyági Fáklya n. l., 8. Babó Szilvia Aranyági Tina n. l. Az Universal Maklel társaság díja (32 induló): 1. Babó Szilvia Aranyági Fáklya n. l., 5. Czuczi István Aranyági Jutka n. l.
Nemzetközi Furioso-North Star kiállítás és verseny, Trencsén (Szlovákia), a vásárhelyi-mártélyi Aranyági Ménes eredményei. 110 cm (30 induló): 1. Czuczi István Aranyági Jutka nevű lován, 120 cm (36 induló): 1. Babó Szilvia Aranyági Fáklya n. l., 2. Czuczi István Aranyági Igor n. l., 4. Babó Szilvia Aranyági Tina n. l. Mini-max díj (120-160 cm, 20 induló): 2. Czuczi István Aranyági Jutka n. l.
Tenyészverseny, 5 éves lovak kategóriája: 1. Herczeg Csaba (Aranyági Ménes) Aranyági Kisaranyos nevű lován.
Regionális díjlovagló verseny, Szentes. A vásárhelyi-mártélyi Aranyági Ménes eredményei, L4 kategória: 2. Törökné Kezes Gabriella Daraiah G nevű lován, 6. Nagy Mónika Aranyági Napsugár n. l.; M1 kategória: 2. Törökné Kezes Gabriella Dariah G n. l.

Úszás
II. országos szenior úszóverseny, Csongrád. A Szentesi Delfin ESC sportolóinak az eredményei, Kovács Imréné, első: 100 hát, 50 hát, 100 gyors, 50 gyors, 50 mell, 100 mell; Becsák Jánosné, első: 50 mell, 100 gyors, 200 vegyes, 400 gyors, 100 mell, második: 50 hát, 50 gyors; Pólyáné Téli Éva, első: 50 mell, 50 pille, 100 pille, 50 gyors, 200 vegyes, második: 100 mell; Debreczeni Beáta, első: 100 hát, 50 mell, 200 vegyes, 400 gyors, 100 mell, második: 50 hát; Szakács Ernő, első: 50 mell, 100 gyors, 400 gyors, 100 mell, 50 gyors; Bocskay Zsófia, első: 50 pille, 200 vegyes, 400 gyors, 100 pille, második: 100 gyors; Melkuhn Dezső, első: 50 pille, 100 hát, 100 pille, második: 100 gyors, 400 gyors, 100 mell; Pengő Erzsébet, első: 50 pille, 100 gyors, második: 50 mell; dr. Bakacsi Gyula, első: 50 hát, 100 hát; Kasza József, első: 100 pille; dr. Kanyó Ádám, második: 400 gyors, harmadik: 100 hát; Varga-Kis Kata, második: 50 mell; Gálfi László, második: 50 mell; Ferke Gáborné, második: 100 mell; Bodnár Istvánné, harmadik: 50 gyors.
Váltók, 4x50 női gyorsváltó, III. korcsoport. 1. Szentes (Pengő, Debreczeni, Téli, Bagi), V. kcs.: 2. Szentes (V. Kisné, Varga-Kis, Bocskay, Becsákné); 4x50 férfi gyorsváltó, IV. kcs.: 3. Szentes (Kasza, Szakács, Melkuhn, dr. Kanyó); 4x50 m női vegyes váltó, III. kcs.: 1. Szentes (Téli, Debreczeni, Varga-Kis, Bagi), V. kcs.: 2. Szentes (Bocskay, Becsákné, Ferkéné, Bodnárné); 4x50 m férfi vegyes váltó, IV. kcs.: 3. Szentes (Kasza, Melkuhn, dr. Kanyó, Szakács); 4x16 m víz alatti mix váltó: 3. Szentes (Melkuhn, Varga-Kis, Debreczeni, Kasza); 4x16 m víz alatti női váltó: 1. Szentes (Téli, Debreczeni, Fehér, Bagi).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Ma utazik tovább a Pick Szeged Ljubuskiba

A Pick Szeged vezetése úgy döntött, hogy az újabb BL-ellenfélhez, a bosnyák Ljubuskihoz két… Tovább olvasom