Délmagyar logó

2016. 09. 26. hétfő - Jusztina 10°C | 20°C

Megyei sportesemények röviden

Atlétika
Ipoly gyaloglógála, (Balassagyarmat), junior fiúk, 10 km: 3. Marinka Zsolt (Szegedi Lelkesedés SK), csapatbajnokság, 10 km: 1. Szegedi Lelkesedés SK (Marinka Zsolt, Rasztik Ferenc, Novák Ádám). Edző: Nagy János.

Floorball

NB III-as bajnokság: Miskolci Lions–Szegedi FE 1–11 (0–3, 0–4, 1–4). Szegedi FE: Baksa – Papp Z., Papp T., Papdi, Németh, Tari, Tóth, Bóna, Szabó, Sánta. A szegedi gólszerzők: Papp Z. (5), Tari (3), Papp T., Németh, Sánta. Ezzel a győzelemmel a keleti csoport második helyére lépett előre az SZFE.

Kispályás labdarúgás

Veteránbajnokság, 6. forduló: SZAK–Domaszéki Söröző 2–3, Metálduó–Lokomotív 3–2, Dózsa–Együtt Szegedért Egyesület 3–4, Bokafogó–Altax 4–4, Piac Kft.–Plaza O'Neil 3–4, Pannon Ventill–Old Boys és Tervezők–Első beton elhalasztva; 7. forduló: Első Beton–Pannon Ventill 2–1, Old Boys–Dózsa 4–1, Együtt Szegedért Egyesület–Metálduó 8–3, Altax–Tervezők 1–1, Domaszéki Söröző–Piac Kft. 7–3, Plaza O'Neil–Bokafogó 4–2, Lokomotív–SZAK elhalasztva; 8. forduló: Lokomotív–Domaszéki Söröző 0–3, SZAK–Együtt Szegedért Egyesület 3–0, Metálduó–Old Boys 1–9, Dózsa–Első Beton 0–4, Pannon Ventill–Altax 2–0, Bokafogó–Piac Kft. 0–1, Tervezők–Plaza O'Neil 0–0. A bajnokság állása: 1. Első Beton 18, 2. Tervezők 17 (28–2), 3. Plaza O'Neil 17 (17–9), 4. Pannon Ventill 16, 5. Domaszéki Söröző 15, 6. Bokafogó 13, 7. Old Boys 10 (22–15), 8. Piac Kft. 10 (19–20), 9. Metálduó 9, 10. Együtt Szegedért Egyesület 7 (23–26), 11. SZAK 7 (16–23), 12. Lokomotív 3 (13–27), 13. Dózsa 3 (12–27), 14. Altax 2 ponttal.

Kosárlabda

NB II-es férfi mérkőzés: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli II.–Szentesi KK 101–65 (18–11, 26–17, 31–23, 26–14), a győztes csapat pontszerzői: Czibere 23/9, Böszörményi 17, Csorba 16, Kukla 15, Vas 13/3, Grezsa 8/6, Elek 5, Komáromi, Bodrogi 2-2. Color KC Gyula–Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli II. 75–100 (24–27, 22–21, 17–25, 12–27), a vásárhelyiek pontszerzői: Vas 24, Czibere 20/6, Böszörményi, Kukla 12-12, Csorba 11, Bodrogi 10, Elek 5, Komáromi 4, Grezsa 2.

Labdarúgás

Legenda-kupa (Szeged), a 6. forduló eredményei: Komlósi Baktó–Sándorfalva II. 1–0, Mártély-Bezo-Szeged 6–0, Baktó-Épker–Ópusztaszer 0–7. A bajnokság állása: 1. Komlósi Baktó 16, 2. Ópusztaszer 12, 3. Bezo-Szeged 10, 4. Mártély 9, 5. Sándorfalva II. 7, 6. Baktó-Épker 1 ponttal.

Teke

NB II-es bajnokság, keleti csoport: Szegvár–H. Gold Boys 5:3 (3072–3018), a vásárhelyi pontszerzők: Stér János 528, Szkurák Zoltán 526, Orovecz Róbert 495 fával; H. Gold Boys–Egri Nyomda 7:1 (2899–2808), a vásárhelyi pontszerzők: Szabó Géza 500, Égető Imre 492, Orovecz 490, ifj. Csanki István 478, Szkurák 467 fával; Széchenyi, Eger–H. Gold Boys 6:2 (2919–2808), a vásárhelyi pontszerzők: Szabó 469, Orovecz 453 fával; Debrecen–H. Gold Boys 5:3 (3005–2990), a vásárhelyi pontszerzők: Szabó 517, Stér 508, Menyhárt László 504 fa.

Tenisz

Labdaház-kupa megyei amatőr teniszverseny (Szeged), eredmények, férfi egyes 45 év alattiak: 1. Márki Ernő, 2. Forgó Zsolt, 3. dr. Cséffán József; vigaszág: 1. Forgó Róbert, 2. Schaub Gábor, 3. Korom Róbert és Fejes László; férfi egyes 45 év felettiek: 1. Farkas Tibor, 2. Császár Péter (Vásárhely), 3. Várhelyi Géza; női egyes: 1. Tornyos Eszter, 2. Kaliczka Renáta, 3. Szondi Ildikó; férfi páros 90 mínusz: 1. Dömök Attila, Galambos László, 2. Farkas Tibor, Márki Ernő, 3. dr. Ladányi Zsigmond, dr. Tóth István; férfi páros, 90 plusz: 1. Farkas Tibor, Császár Péter, 2. Kasper Dezső, Várkonyi Gellért, 3. Bugyi Péter, Aradi Károly (Szentes). A külön nem jelöltek szegediek.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Talmácsi új szerződése

Talmácsi Gábor a nyolcadik helyen végzett a 125 kcm-esek között a gyorsaságimotoros-világbajnokság… Tovább olvasom