Délmagyar logó

2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 8°C

Megyei sportműsor

Péntek

Kosárlabda

NB II, férfiak: 2F Szedeák–Kiskunfélegyházi KK, Szeged, a Tarján IV csarnoka, 20.

Szombat


Asztalitenisz

NB I, nők: ATSK Szeged–Mezőtúri AFC, Szeged, Trióda pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 11. Makói Spartacus VSE–Salgótarjáni Petőfi DSE, Makó, Kálvin téri Általános Iskola, 11.
NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–Makói Spartacus VSE, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 11.

Jégkorong

Ifjúsági bajnoki mérkőzés: Tisza Volán SC–Dunaferr SE, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda
NB I/B, nők: Szeged-Algyő DNKC–Kispesti AC, Szeged, Déri-sportcsarnok, 14; ifjúságiak, 16.

Kispályás labdarúgás

Kék Mókus-kupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
VII. Téli-kupa teremlabdarúgó-bajnokság, Makó, városi sportcsarnok, 9.
Mikulás-kupa, kispályás labdarúgótorna, domaszéki sportcsarnok, 12.

Kosárlabda

NB I A csoport, nők: Szeviép-Szeged–MKB Euroleasing Sopron, újszegedi sportcsarnok, 18.30. Férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli–Soproni sÖrdögök, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18; juniorok, 15.15.

Labdarúgás

Utánpótlás-mérkőzések: Csongrád megye '93– Tolna megye '93, 11; Csongrád megye '92–Tolna megye '92, 13. Mindkét találkozót a Felső Tisza-parti stadion műfüves pályáján rendezik meg.

Vízilabda

OB I, férfiak: Szeged Beton VE–PVSK-Füszért, újszegedi sportuszoda, 17. Legrand-Szentesi VK–Neptun VSC, Szentes, ligeti uszoda, 18.

Vasárnap


Asztali labdarúgás

Dukai András-emlékverseny, Szeged város egyéni bajnoksága, Szeged, Tarján bisztró (Budapesti krt. 35.), 9.

Futsal

NB I, nők: Szentesi Futsal Club–Univerzum Budapest, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 17.

Jégkorong

OB II: Tisza Volán SC–Hargitai Farkasok, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda

NB I/B, férfiak: Szeged-Dorozsma–Orosháza, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16; ifjúságiak, 18.
A Honvéd-Bercsényi SE férfi kézilabdatornája, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 9.

Kispályás labdarúgás

Kék Mókus-kupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
VII. Téli-kupa teremlabdarúgó-bajnokság, Makó, városi sportcsarnok, 9.
V. csongrádi téli teremlabdarúgó-bajnokság, Csongrád, Sághy-csarnok, 13.
Mikulás-kupa, kispályás labdarúgótorna, domaszéki sportcsarnok, 8.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli II.–SZTE-Szedeák, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 17.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, nők: Szegedi DRE-Radnóti–Vasas, Szeged, Radnóti-sportcsarnok, 14.

Sakk

Kocsmák közötti nemzetközi sakkverseny, Deszk, Szép Ilonka csárda (Alkotmány u. 52.), 9.

Szabadidősport

Fúvócső országos bajnokság, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 10.

Turul
Mikulás-napi turulverseny, Szeged, SZTE JGYTFK Topolya sori csarnoka, 14.

Hétfő


Futsal

NB I: Első Beton Szeged–Kanárik, újszegedi sportcsarnok, 19. Legrand-Metalcom-Szentes–Berettyóújfalu, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 20.
NB II: Universitas Szeged–Euro Global, újszegedi sportcsarnok, 20.30.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Világklasszisokat is neveltek már

A szegedi Dózsa György Általános Iskola híres sportos hagyományairól, különösen a kajakos-,… Tovább olvasom