Délmagyar logó

2017. 12. 12. kedd - Gabriella 7°C | 16°C Még több cikk.

Megyei sportműsor

PÉNTEK

KOSÁRLABDA

NB I B csoport, férfiak: EnterNet Vásárhelyi KS–DEKE, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18.30 (juniorok: 16.15).

VÍZILABDA
LEN-kupa, selejtező, második kör, H csoport, újszegedi sportuszoda, 19: Posillipo (olasz)–Duisburg (német), 20.30: Szeged Beton–Montpellier (francia).

SZOMBAT

FUTSAL

NB I, nők: Szegedi AK Boszorkányok–Miskolc, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 13.

KÉZILABDA
NB I, Keleti csoport, férfiak: Tisza Volán II.-Dorozsma–Kalocsa, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16 (ifik: 18). NB II, Délkeleti csoport, férfiak: Makó KC– Mezőtúr, Makó, Erdei János városi sportcsarnok, 17 (ifik: 15). Nők: Kézilabda Szeged SE–Kecskemét, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 16.

LABDARÚGÁS
NB III, Alföld csoport, 11. forduló: Tisza Volán–ESMTK, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13.30.

Megyei I. osztály, 13. forduló: Csongrád–Kiszombor, Csongrád, 13.30 (ifik: 11.30). Szentesi Kinizsi–Sándorfalva, Szentes, 13.30 (11.30).
Megyei II. osztály, 13. forduló, Homokháti csoport: Universitas–Forráskút, Szeged, Kisstadion, 11. Tömörkény–FK 1899 Szeged, Tömörkény, 13.30 (ifik: 11.30). Baks–Bordány, Baks, 13.30 (11.30). Tisza–Maros csoport: Fábiánsebestyén–UTC, Fábiánsebestyén, 13.30 (ifik: 11.30). Apátfalva–HFC II.-Bercsényi, Apátfalva, 13.30 (11.30). Székkutas–Algyő II., Székkutas, 13.30. Szegvár–CONTITECH- Makó II., Szegvár, 13.30 (11.30). Újszentiván–Szőreg, Újszentiván, 13.30 (11.30).

Megyei III. osztály, 14. forduló: HFC III.-Bercsényi–Pusztamérges, Hódmezővásárhely, 13.30 (ifik: 11.30).

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Honvéd, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13: 11, U15: 13.

Keresztpályás női bajnokság: Mórahalom–Géderlak, Mórahalom, 13.30.

TEKE
Szuperliga, férfiak, 8. forduló: Szegedi TE–Kunfehértó, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14 (ifik: 13). Földeák–Bp. Erőmű, Földeák, 10. NB I, Keleti csoport, férfiak: Gold Boys SE–Mezőtúr, Szegvár, 14. NB II, Délkeleti csoport, férfiak: HFTK–Tiszakécske, Szegvár, 10.

VÍZILABDA
LEN-kupa, selejtező, második kör, H csoport, újszegedi sportuszoda, 19: Montpellier–Duisburg, 20.30: Szeged Beton–Posillipo. OB I, férfiak: Bodrogi Bau-IOS-Szentes– Pécs, Szentes, ligeti uszoda, 18.30. OB I, nők: Universitas Szeged–Honvéd ELTE-Polo, újszegedi sportuszoda, 14.30. OB I/B, férfiak: HVSC–Tatabánya, Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Uszoda, 10.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

ATSK-kupa megyei szabadidős egyéni verseny, Szeged, ATSK-terem, 9.

JÉGKORONG
OB I/B, férfiak: Tisza Volán– MAC-Népstadion, Szeged, műjégpálya, 15.

KÉZILABDA
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, A csoport, 4. forduló: Pick Szeged–Valladolid (spanyol), Szeged, újszegedi sportcsarnok, 16.15. NB I, Keleti csoport, nők: Szeged-Dorozsma-Algyő KSE–Hajdúnánás, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 14 (ifik: 16). NB II, Délkeleti csoport, nők: Kistelek–Marosmenti NKSE, Kistelek, 11.

LABDARÚGÁS
NB III, Alföld csoport, 14. forduló: HFC–Szolnoki Spartacus, Hódmezővásárhely, 13.30.

Megyei I. osztály, 13. forduló: Röszke–Mórahalom, Röszke, 13.30 (ifik: 11.30). Balástya–Tiszasziget II.-Károlyi, Balástya, 13.30 (11.30). Kiskundorozsma–Csanádpalota, Kiskundorozsma, 13.30 (11.30). Kistelek– Tápé, Kistelek, 13.30 (11.30). SZVSE-Gyálarét– Ásotthalom, Gyálarét, 13.30 (11.30). Nagymágocs–Mindszent, Nagymágocs, 13.30 (11.30).

Megyei II. osztály, 13. forduló, Homokháti csoport: Csanytelek–Szatymaz, Csanytelek, 13.30 (ifik: 11.30). Zsombó–Üllés, Zsombó, 13.30 (11.30).

Megyei III. osztály, 14. forduló: Csongrád II.–Balástya II., Csongrád, 13.30. Ruzsa–Tiszasziget II.-Károlyi, Ruzsa, 13.30. Földeák–Zákányszék, Földeák, 13.30. Domaszék– IKV-Alsóváros, Domaszék, 13.30. Kübekháza–Öttömös, Kübekháza, 13.30.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Szolnok, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U17: 11, U19: 13. Makó–Kiskunmajsa, Makó, MAK- pálya, U13: 11, U15: 13. Algyő–Soroksár, Algyő, U19: 11, U16: 13.
NB II, nők, Keleti csoport, 12. forduló: Szegedi AK Boszorkányok–Hegyvidék, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13.

SAKK
NB I: Makói SVSE–Zalaegerszeg, Makó, sakkcentrum, 10. NB II: Makói SVSE II.–Tákisz Kecskemét, Makó, sakkcentrum, 10.

RÖPLABDA
NB II, nők: HPQ-MMG Group Szeged–Szolnok, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 14 (juniorok: 16).

TEKE
NB I, Keleti csoport, férfiak: Szegvár–Bátonyterenye, Szegvár, 10.

VÍZILABDA
LEN-kupa, selejtező, második kör, H csoport, újszegedi sportuszoda, 9.30: Posillipo– Montpellier, 11: Szeged Beton–Duisburg.

HÉTFŐ

FUTSAL

NB II, Keleti csoport: Legrand-MetalCom-Szentes U21– Miskolc U21, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 20.

VÍZILABDA
OB I, nők: Hungerit-MetalCom-Szentes–Magyar utánpótlás-válogatott I., Szentes, ligeti uszoda, 11. Universitas Szeged–Magyar utánpótlás- válogatott I., újszegedi sportuszoda, 16.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Donkó Orsolya lett a női válogatott másodedzője

Donkó Orsolya, a Szeviép-Szeged klubigazgatója lett Székely Norbert segítője női kosárválogatott élén. Tovább olvasom