2016. 12. 07. szerda - Ambrus -5°C | 3°C

Mezőkövesdi KC-Pick Szeged 20–29

Az alapszakasz utolsó előtti mérkőzésén idegenben a Mezőkövesd ellen lépett pályára Pick Szeged és 29–20-ra győzött idegenben.
Tudósításunk percről percre:

60. perc: Dusan, majd Szabó Tibor gólja 20-29. Ez a vége.

59. perc: Tóth Balázs is lő egy szép gólt 18-28, Fekete László válaszol, 19-28

58. perc: Tonit indítja Ádám, de hosszú. Morva Zoltán találatával 18-27

57. perc: Bécsi János lő gólt Tóth Misinek, 17-27, Dusán kísérlete mellé megy

56. perc: Zubai ismét, 16-27, a Mezőkövesd időt kér, Nagy Norbi lő kapura, nagyot esik, de szerencsére nincs baja, a pályán marad, a hazaiak edzője Buday Ferenc közben sárgát kap.

55. perc: a kapuban Tóth Misi babonázza meg az ellenfelet, aki a kapufát találja el. Zubai lő, 16-26

54. perc: Vadkerti lő gólt, 16-25

53. perc: Lékai csapja be a védőket egy technikás lövéssel, 16-23, jól védekezünk Prodanovics indul, az ő lövése sem semmi! 16-24

52. perc a vendégek kapitánya, ekete László hagy ki egy helyzetet

51. perc: időt kérünk, utána Sulc szélről lő, de csak az oldalhálót találja el

50. perc: megint Bajorhegyi! gólt lő, majd védekezében szépen blokkol. Molnár Ferencnek sem sikerül minden, most mellé lövi

49. perc: a hazaiak nem panaszkodhatnak a kapusaikra

48. perc: Molnár Ferenc góljával 16-21 az állás

47. perc: megint Bajorhegyi, szép gól, a szegedi szurkolók őt éltetik, Németh lövését Mikler fogja

46. perc: Fekete László lövését nem tudja mikler hárítani, de Sulc ismét megmutatja magát, 15-20

45. perc: Buday góljával 19-14-re vezetünk

44. perc Bajorhegyi ismét a kapuba talál, 14-18

43. perc: Molnár Ferenc gólt lő, Holló Balázs hárít, 14-17

42. perc: heteshez jut ellenfelünk, Molnár ferenc lövését Mikler hárítja!

41. perc: Buday szép gólt lő, 13-17

40. perc: Toni lehetetlen helyzetben kapja el a labdát, de bedobni nem tudja

38. perc: Molnár Ferenc értékesíti a hetest, 13-15-re jönnek föl a hazaiak, de Sulc ismét lő, 13-16

37. perc Kupi Szabolcs góljával 12-15, Lékai elveszíti a labdát, belül védekezésért hétméterest kapunk

36. perc: megint Holló Balázsban akad el egy lövésünk, de utána Mikler is hárít egyet

35. perc: Vadkerti indul, gól, 10-15, Toni keményen állítja meg Molnár Ferencte, így két percig pihen, Molnár belövi a hetest, így 11-15

39. perc: Dusán góljával 13-17, a hazai publikum ismét erősebben buzdítja a csapatot

34. perc: Gubó Alex talál be, 10-14, Holló ismét hárít

33. perc: Bajorhegyi is bemutatkozik, 9-14

32. perc: Holló Balázs először védéssel mutatkozik be, de Sulc bombájával már nem bír, 9-13

31. perc: Sulc újra a pályán a kiállítása után, mindkét csapat kapust cserélt, nálunk Mikler, a hazaiaknál Holló Balázs a kapuban. Nálunk Nagy Norbi is szerephez jut.

FÉLIDŐ

30. perc: Tóth Koppány védése után a Mezőkövesd támad, de eladják a labdát. Prodanovics büntet, 8-12. Az utolsó pillanatban Gubó ALex 9-12-re módosítja az eredményt.

29. perc: Toni nagyot harcol a falban

28. perc: Toni gólt lő, 7-11, Szabó Tibor is, 8-11

27. perc Sulcot 4 percre kiküldik, szabálytalankodásért és reklamálásért, a hétméterest Molnár Ferenc értékesíti

26. perc: Németh Tamás kapufát lő, Lékai elveszíti a labdát

25.perc: Morva Zoltánt gyűrik meg kicsit a védőink, de nem szabálytalanul

24. perc: Tatus véd, majd a támadásunkat Dusan fejezi be hatalmas góllal

23. perc: Rajkó szépségdíjas gólt csavar a kapuba, ellenfelünk 6-6-nál időt kér. A hazai szurkolók hangja felerősödik.

22. perc: mindkét csapat rohan, labdát vesztünk mi is és a Mezőkövesd is, Rajkó kísérlete kimarad

21 perc: Szabó Tibor góljával 6-7, Toni lövését hárítja a kapus, majd egy nézőt kell távolabb küldeni a pályától

20. perc: ismét labdát veszít ellenfelünk, támadásban már nem először pályán Dusan Beocanin, de most gólt is ló, 5-7

19. perc elveszíti a labdát a falunk előtt a Mezőkövesd, Rajkó indul, gól, 5-6

18. perc: a nézők már passzívot reklamálnak, Körte egy góllal válaszol

17. perc Rajkó találatával 4-4, Németh Tamás válaszol, 5-4

16. perc: Czinát ismét durvának találják a bírók, 2 percet kap

15. perc: Fekete László gólt dob, Körte kísérletét Tóth Koppány hárítja, 4-3

14. perc Vadkerti mellé dobja, Korsós lövését Tatai fogja, még mindig 3-3

13. perc: remek védekezés, Tatus védés

12. perc: jól működik az ellenfél védelme, Lékai lövése is lepattan a falról. Sulc könyökét kell kicsit ápolni egy ütközés miatt. Skaliczki mester időt kér. Használt: Vadkerti kicsavart helyzetből betalál, 3-3

11. perc: Lékai gólt lő, 3-2

10. perc: Czina lövése pattan le a blokkról

9. perc Szabó Tibor góljával 3-1, a támadásunkkor Gubó Alex sárgát kap, mi hétméterest dobhatunk, de Tóth Koppány kivédi

8. perc: Németh Tamás büntetőjét megfogja Tatus!

7. perc: Zubai Szabi kap sárgát, majd Czinát kiküldik

6. perc: Sulc lövését blokkolják, a Mezőkövesd támadhat

5. perc: Gubó kísérlete nem sikerül, az induló Vadkertit Kiss Gergő állítja meg, sárgát kap érte. Bécsi is durva volt, ő is sárgát kap

4. perc: ismét Bécsi, 2-1

3. perc: Sulc góljára Bécsi János válaszol 1-1

2. perc: elveszítjük a labdát, a Mezőkövesd indul, Németh gólja nem érvényes, mi támadunk

1. perc: Tatai véd

A Pick fehérben, a Mezőkövesd piros-feketében lép pályára.

játékvezetők: Bujdosó Zoltán, Tomecskó Tamás

kezdők: Tatai, Zubai, Vadkerti, Prodanovic, Czina, Buday, Sulc

17:52 Hamarosan kezdünk. A helyi szpíker bemutatja a csapatokat, különös tekintettel a korábban itt játszó Bajorhegyi Ádámra és a magyar válogatottakra.

A Mezőkövesd kerete: Tóth Koppány, Holló Balázs, Bécsi János, Szabó Tibor, Németh Tamás, Korsós Ádám, Rosta Miklós, Kiss Gergő, Gubó Alex, Morva Zoltán, Molnár Ferenc, Fekete László, Kupi Szabolcs, Kovács Péter, Bán Norbert, Fekete Dániel

17:15 A Pick Szeged megkezdi a bemelegítést. A keretünk: Mikler, Tatai, Tóth M., Buday, Lékai, Pribanic, Zubai, Prodanovic, Nagy, Vadkerti, Tóth B. Bajorhegyi, Czina, Beocanin, Ancsin, Sulc. Törő Szabi sajnos belázasodott, ezért nincs a keretben.

• 1. TUTI 2012. március 15. 05:38
    „Kicsit sok a kapott gólok száma, a korábbi meccsekhez kepest.
    De az ellenben ott játszott Kovács Péter.
    HA igy nézzük, akkor végül is...:)

HAJRA PICK SZEGED!”

Mladost Zagreb-Szeged Beton 8-6 - él a remény

Jól kezdett a Beton, de a szünetben "elfáradtak" a Vincze-fiúk, így 5-4-es szegedi vezetésről 8-6 lett a vége. Él a remény a továbbjutásra. Tovább olvasom