2017. 07. 20. csütörtök - Illés 21°C | 34°C Még több cikk.

Milánói? Dehogy! Bolognai!

Tovább tart a Zenit sikersorozata. Az UEFA-kupa-győztes szentpétervári együttes Monacóban az európai Szuperkupa-döntőben 2–1-re győzött a BL-címvédő Manchester United ellen.
Vereséggel kezdte szereplését a Serie A-ban a nyáron alaposan megerősített Milan. Carlo Ancelotti csapata hazai pályán a Bolognától kapott ki 2–1-re.

A Bundesliga Karlsruhe–Köln mérkőzésén Ümit Özat (képünkön), a vendégek török labdarúgója a 27. percben összeesett. A mérkőzés csak akkor folytatódott, amikor kiderült, hogy a futballista az öltözőben magához tért. A 32 éves játékost a helyi kórházba szállították, ahol stabilizálták az állapotát. Éjszaka megfigyelésre bent kellett maradnia, másnap viszont kiengedték a klinikáról. A feltételezések szerint keringési zavarok miatt vesztette el az eszméletét.

Elrajtolt a holland bajnokság is: az előző idény során a PSV-ben alapembernek számító Dzsudzsák Balázs csereként 12 percet kapott Huub Stevens edzőtől.

Premier League, 3. forduló: Chelsea–Tottenham 1–1, Aston Villa–Liverpool 0–0, Arsenal–Newcastle 3–0, Sunderland–Manchester City 0–3, Bolton–West Bromwich 0–0, Everton–Portsmouth 0–3, Hull City–Wigan 0–5, Middlesbrough–Stoke City 2–1, West Ham–Blackburn 4–1. Az állás: 1. Chelsea 7 pont, 2. Liverpool 7, Manchester City 6.

Bundesliga, 3. forduló: Bayern München–Hertha 4–1, Stuttgart–Hannover 2–0, Schalke–Bochum 1–0, Mönchengladbach–Werder Bremen 3–2, Leverkusen–Hoffenheim 5–2, Cottbus–Dortmund 0–1, Bielefeld–Hamburg 2–4, Wolfsburg–Frankfurt 2–2. Az állás: 1. Schalke 7 pont, 2. Hamburg 7, 3. Dortmund 7.

Serie A, 1. forduló: Sampdoria–Internazionale 1–1, Roma–Napoli 1–1, Milan–Bologna 1–2, Udinese–Palermo 3–1, Cagliari–Lazio 1–4, Atalanta–Siena 1–0, Catania–Genoa 1–0, Chievo–Reggina 2–1, Torino–Lecce 3–0, a Fiorentina–Juventus mérkőzés lapzártánk után ért véget.

Primera División, 1. forduló: Espanyol–Valladolid 1–0, Valencia–Mallorca. A forduló további mérkőzései lapzártánk után fejeződtek be.

Eredivisie, 1. forduló: Utrecht–PSV Eindhoven 1–5, Willem II–Ajax 2–1, Almelo–Feyenoord 3–1, NEC Nijmegen–Graafschap 2–0, Roda–Twente 1–1, Vitesse–Groningen 0–4, Volendam–Heerenveen 2–3, Sparta Rotterdam–Den Haag 2–5, AZ Alkmaar–NAC Breda 1–2.

Labdarúgó NB III: győzelem, döntetlen, vereség

A labdarúgó NB III Alföld csoport negyedik fordulójában is folytatta kitűnő szereplését az Algyő és… Tovább olvasom