2017. 11. 25. szombat - Katalin 3°C | 12°C Még több cikk.

MK-meglepetések

A labdarúgó Magyar Kupa első megyei selejtezőjében több meglepetés is született. Kiesett a megyei I. osztályú Csongrád, a Kistelek, a Bordány, a Makói Spartacus és az SZVSE.
Sporttörténelem is kapcsolódik a játéknaphoz: először lépett pályára hivatalos felnőttmérkőzésen a Tisza Volán SC együttese, amely Maroslelén gólgazdag találkozón jutott a következő fordulóba.

Eredmények: Szegvár–Csongrádi Tiszapart SE 3–2, Fábiánsebestyén–Szentesi Kinizsi 3–2, Baks–Mindszent elmaradt, Forráskút–Üllés 0–0, Kübekháza– Újszentiván elmaradt, Derekegyház–Mártély 0–0, Szentmihály–Deszk 2–6, Csengele–Kistelek 4–2, Szatymaz–Bordány 4–3, Csanádpalota–Makói Spartacus 4–3, Károlyi DSE–Kiszombor 2–7, Mórahalom–Sándorfalva 1–7, Nagymágocs–Tömörkény 1–1, hosszabbítás után 2–1, Balástya–SZVSE 3–1, Maroslele–Tisza Volán SC 2–7.

Továbbjutott a következő körbe az összes győztes, valamint a két gól nélküli csata mindkét csapata, az Újszentiván és a Mindszent.

Háromgólos hátrányba került Manchesterben a Debrecen

A labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtező fordulójának első mérkőzésén Manchesterben… Tovább olvasom