2017. 06. 27. kedd - László 18°C | 33°C Még több cikk.

Mokrinban nyert a Pick Szeged - galéria

Pénteken délután a vajdasági Mokrinban játszott edzőmeccset a tartalékos Pick Szeged. Juan Carlos Pastor együttese 35-26-ra nyert. A meccset 500 néző tekintette meg, és jutalmazta vastapssal a szegediek vendégszereplését.
A vajdasági Mokrinban játszott edzőmeccset a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. A helyi egyesület 100 éves születésnapját ünnepelte, ennek kapcsán hívták meg a kétszeres magyar bajnokot. 500 néző fér a helyi sportcsarnokba, a péntek délután meccsre pedig 500 drukker meg is töltötte a lelátón.

A Pick Szeged tartalékosan lépett pályára, hiszen a magyar válogatottal az Eb-n szereplő Tatai, Mikler, Zubai, Ilyés, Vadkerti és Ancsin, illetve a svéd nemzeti együttessel szintén a dániai kontinenstornán szereplő Jonas Larholm hiányzott. Sérülés miatt nem játszott Parrondo, Kekezovics és Vranjes.

Mokrinban nyert a Pick Szeged. Fotó: DM/DV (galéria)

Gyorsan, a lendületesen kezdett Juan Carlos Pastor együttese, a kapuban Tóth Mihály remekelt, így már a 13. percben 9-4 volt a magyar együttesnek. A hazai csapat a szerb másodosztályban szerepel. A félidőre még tovább hízott a különbség, az eredményjelző 22-10-es szegedi vezetést mutatott. A második játékrészben harcba küldte a junior korú játékosokat is Pastor mester, így ez a 30 perc szorosabb lett. A végén így sima Pick-győzelem született, és Nikola Prce is megszórta magát, a bosnyák válogatott átlövő hat gólt szerzett első Pick-mezben lejátszott meccsén. A lefújás után vastapssal jutalmazta a helyi közönség a a Pick vendégszereplését.

Mokrin-Pick Szeged 26-35 (10-22)
Férfi kézilabda edzőmérkőzés, Mokrin, 500 néző.
Gólszerzők: Lazics 3, Komarek 1, Cvorak 2, Dukatorov 5, Velicskov 5, Golics 5, Babics 5, ill. Mindegía 1, Sztojanov 5, Tóth B. 6, Hegedüs 3, Gazsó 3, Balogh 5, Blazevic 2, Magyar 2, Gidai 2, Prce 6.

Sárköziék Ázsiában

A Szegedi Küzdősport Klub három szakembere, versenyzője Kínába utazott. Tovább olvasom