2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 19°C Még több cikk.

Mórahalmi vereség Üllőn a hajrában

Üllő - Azonnal kihasználta a hazai csapat a mórahalmi hátvéd, Mészáros kiállítását, és megszerezte a hajrában a győztes gólt.
Üllő–Mórahalom 2–1 (1–0)
Üllő, 200 néző. Vezette: Flinta.
Üllő: Szabó G. – Popon, Borbély, Várkonyi, Minárik, Hollauer, Vizi, Simon (Szűcs, 74.), Király, Gál (Csiszár, 85.), Poncok. Edző: Pellei Gábor.
Mórahalom: Tombácz 5 – Mészáros 4–2=2, Sarnyai 3 (Szőke, a szünetben, 4), Udvari 4, Gahwagi 3 (Kothencz, a szünetben, 4) – Nagy Z. 5, Tóth L. 4 – Fülöp 4 (Vojnics-Zelics, 70.), Domonkos 3, Podonyi 4 – Tóth A. 5. Edző: Tóth Ákos.
Gólszerzők: Hollauer B. (24.), Borbély D. (85.), illetve Tóth A. (55.).
Kiállítva: Mészáros Z. (83.).

A labdarúgó NB III Alföld csoportjának őszi utolsó, 13. fordulójában főleg az első félidőben kifejezetten gyengén játszott a Mórahalom, nem volt véletlen a hazai vezetés. A szünetben kettős cserére szánta el magát Tóth Ákos, és talán ennek is köszönhetően jobb lett a játék, valamint jött az egyenlítés: Szőke beadását Tóth A. értékesítette. A 83. percben Mészáros nehéz helyzetbe hozta csapatát, hiszen szövegelés miatt piros lapot kapott. A hajrában pedig, alig két perccel a kiállítás után, megszületett az Üllő győztes találata, a hazaiak a vendégötösön fejelgettek, és az akció végén Borbély D. bólintott Tombácz kapujába.

Tóth Ákos: – A kilencedik helyünk a játékosállományunk alapján előzetesen nem túl jó eredmény, de a körülményeinket és az osztály erősségét tekintve újoncként elfogadható.

Nem élt a HFC a lehetőséggel

Nem unatkozhattak a nézők a HFC utolsó őszi bajnokiján a labdarúgó NB III Alföld csoportjában. Tovább olvasom