2018. 11. 13. kedd - Szilvia 8°C | 17°C Még több cikk.

Mucsi bajnoki aranya

Nagy szegedi siker született a Székesfehérváron megrendezett 112. felnőtt atlétikai országos bajnokságon.
Nagy szegedi siker született a Székesfehérváron megrendezett 112. felnőtt atlétikai országos bajnokságon. A férfiak 400 m-es síkfutásában a Szegedi VSE sportolója, Kelemen Béla tanítványa, Mucsi Róbert 47.59 másodperces idővel aranyérmet nyert!

A szintén szegedi Márton Anita két éremmel gazdagodott: súlylökésben 14.38 méterrel bajnok lett, míg diszkoszvetésben 47,21 méterrel a harmadik helyen végzett. Csakhogy Eperjesi László versenyzője fél éve már a Békéscsabai AC-nak szerzi a hírnevet. Az SZVSE-nek, a városnak nem volt elég pénze meg-, illetve itt tartani a tehetséget...

HNKC: vegyes mérleg

Az első három edzőmeccsét negatív mérleggel zárta a HNKC SE NB I-es női kézilabdacsapata: a… Tovább olvasom