2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 17°C Még több cikk.

Nagy Alex ezüstöt nyert az ob-n

A második helyen zárta a magyar nyílt motokrosszbajnokság 250 köbcentiméteres kategóriáját a hódmezővásárhelyi Nagy Alex.

A fiatal versenyző az egész idény során esélyes volt a bajnoki aranyra, amelyet nagyon szeretett volna elnyerni, ám a júliusi, szolnoki versenyen balesetet szenvedett, így az utolsó futam előtt nagy hátrányba került riválisa, Hugyecz Erik mögött.

A szezonzáró, kőszárhegyi versenyen Alex mindent megpróbált, ám bármennyire is hajtott, és előzte meg mindkét futamban riválisát, a végső sikerhez ez sem volt elegendő.

– Tudom, hogy nagy eredmény az ezüstérem egy ilyen magas színtű nemzetközi bajnokságban, büszke is vagyok rá, de azért nem gondoltam, hogy ilyen rossz érzés másodiknak lenni – mondta Alex a verseny után.
A 450 köbcentiméteres királykategóriában a hódmezővásárhelyi születésű Borka János ötödik magyar bajnoki címét szerezte.

Sopronba utazik a Szeviép-Szeged

Rangos, nemzetközi felkészülési tornán vesz részt a héten a Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata,… Tovább olvasom