A Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 21-3-ra kapott ki az UVSE-Centál otthonában a női vízilabda OB I középszakaszában.
UVSE-Centrál-Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem
 21-3 (5-1, 4-1, 6-0, 6-1)

Női vízilabda OB I, középszakasz, 3. forduló. Budapest, Hajós Alfréd Sportuszoda.
Gólszerzők: Keszthelyi Rita 5, Kisteleki Hanna 4, Kuna Szonja 3, Szűcs Gabriella, Korényi Zsófia, Bicskei Réka 2-2, Kiss Alexndra Erzsébet, Tóth Ildikó, Csabai Dóra 1-1, ill. Somhegyi Noémi, Lengyel Dominika, Dalmády Szandra 1-1.

A női vízilabda OB I középszakaszának harmadik fordulójában a Szentesen is nyerő, bajnokesélyes UVSE-Centrál ellen nem esélyesként utazott el Budapestre a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem. A Tisza-partiak azonban minden igyekezetük ellenére sem tudták megnehezíteni a hazaiak dolgát, akik közül Kisteleki Hanna és Keszthelyi Rita, valamint a kapus Gangl Edina remekelt, így az UVSE-Centrál végül 18 góllal győzött.

Barna Tamás: – Nincs ekkora különbség a két csapat között. Türelmes játékot kértem a lányoktól, és hogy ne engedjük megúszni a fővárosiakat. Mindez azonban nem sikerült, mert kapkodtunk. Kialakítottuk a helyzeteket, de nem jól döntöttünk, és sokszor lövés helyett továbbpasszoltuk a labdát. Mindenki játszhatott, még a betegek is, és úszóedzésnek is megfelelt a mérkőzés. Szerdán az Eger ellen máshogy lehet és kell játszanunk, hiszen nem vagyunk ennyire lemaradva. Meglehet, hogy a szerda, szombat ritmus sok, hiszen legutóbb nagyot küzdöttek a lányok, most viszont ebből kevés valósult meg. Főleg lelkileg kell rendbe tenni a csapatot, és akkor legyőzhetjük az Egert.