Délmagyar logó

2016. 06. 30. csütörtök - Pál 18°C | 29°C

Nagypályás Téli Bajnokság: kialakult a legjobb nyolc mezőnye

Harminckét Csongrád megyei csapat részvételével rajtolt el a hétvégén a Magyar Labdarúgó Szövetség megyei igazgatósága által idén már harmadik alkalommal megszervezett nagypályás Téli Bajnokság.
Az első hétvégén kétszer 30 percig tartott egy találkozó; a négyesekből az első helyezettek az 1–8., a másodikok a 9–16., a harmadikok a 17–24., a negyedikek pedig a 25–32. helyért játszanak tovább kuparendszerben, immár a hagyományos, 90 perces mérkő- zéseken. A legjobb nyolc közé öt megyeegyes és három megyekettes csapat jutott be.

Eredmények, szombat, Szentes: Csongrád-Turbó–Csanytelek 7–0, Nagymágocs– Fábiánsebestyén 3–0, Nagymágocs– Csongrád-Turbó 0–6, Csanytelek–Fábiánsebestyén 2–1, Nagymágocs–Csanytelek 3–4, Csongrád-Turbó–Fábiánsebestyén 9–0. A csoport végeredménye: 1. Csongrád 9, 2. Csanytelek 6, 3. Nagymágocs 3, 4. Fábiánsebestyén 0 ponttal.

Mórahalom: Tömörkény–Universitas 5–0, Tömörkény–SZVSE 1–5, Bordány– Universitas 2–0, Tömörkény–Bordány 0–5, SZVSE–Universitas 5–0, SZVSE– Bordány 1–0. A csoport végeredménye: 1. SZVSE 9, 2. Bordány 6, 3. Tömörkény 3, 4. Universitas 0 ponttal.

Kiskundorozsma: Kiskundorozsma– Szőreg 2–0, Rock Klub–Kübekháza 0–4, Rock Klub–Kiskundorozsma 1–10, Szőreg–Kübekháza 2–2, Rock Klub– Szőreg 1–14, Kiskundorozsma–Kübekháza 5–1. A csoport végeredménye: 1. Kiskundorozsma 9, 2. Szőreg 4 (16–5), 3. Kübekháza 4 (7–7), 4. Rock Klub 0 ponttal.
 
 A fekete mezes Csongrád-Turbó a Fábiánsebestyént is legyőzte, így ott lehet a legjobb nyolc között. Fotó: Tóth Zsolt
A fekete mezes Csongrád-Turbó a Fábiánsebestyént is legyőzte, így ott lehet a legjobb nyolc között.
Fotó: Tóth Zsolt

Vasárnap, Szentes: Mindszent–Székkutas 4–0, Földeák–Mártély 4–2, Földeák–Mindszent 0–3, Székkutas–Mártély 3–2, Földeák–Székkutas 1–6, Mindszent–Mártély 0–3 (játék nélkül).

 A csoport végeredménye: 1. Mindszent 6 (7–3), 2. Székkutas 6 (9–7), 3. Mártély 3 (7–7), 4. Földeák 3 (5–11) ponttal.

Kiskundorozsma: St. Mihály–Zsombó 3–1, Újszentiván–Pázsit 1–0, Újszentiván–St. Mihály 1–0, Zsombó–Pázsit 4–1, Újszentiván–Zsombó 1–2, St. Mihály–Pázsit 4–2. A csoport végeredménye: 1. St. Mihály 6 (7–5), 2. Zsombó 6 (7–5), 3. Újszentiván 6 (3–2), 4. Pázsit 0 ponttal.

Makó: Maros-menti UFC–Apátfalva 2–0, Tiszasziget–Maroslele 5–1, Tiszasziget– Maros-menti UFC 1–0, Apátfalva–Maroslele 5–1, Tiszasziget–Apátfalva 0–1, Maros- menti UFC–Maroslele 3–0 (játék nélkül).

A csoport végeredménye: 1. Tiszasziget 6 (6–2), 2. Maros-menti UFC 6 (5–1), 3. Apátfalva 6 (6–3), 4. Maroslele 0 ponttal.

Algyő: HFC II.–Tápé 5–0, Móravárosi Kinizsi–Szikáncs 1–1, Móravárosi Kinizsi– HFC II. 2–2, Tápé–Szikáncs 3–2, Móravárosi Kinizsi–Tápé 5–0, HFC II.–Szikáncs 6–1. A csoport végeredménye: 1. HFC II. 7, 2. Móravárosi Kinizsi 5, 3. Tápé 3, 4. Szikáncs 1 ponttal.

Sándorfalva: Kistelek–Baks 6–0, Deszk–Balástya 2–2, Deszk–Kistelek 0–3, Baks–Balástya 3–5, Deszk–Baks 15–0, Kistelek–Balástya 1–1. A csoport végeredménye: 1. Kistelek 7, 2. Balástya 5, 3. Deszk 4, 4. Baks 0 ponttal.

A helyosztók beosztása, az 1–8. helyért játszhat tovább: Csongrád-Turbó, SZVSE, Kiskundorozsma, Tiszasziget, Mindszent, Kistelek, HFC II., St. Mihály, az 9–16. helyért játszhat tovább: Székkutas, Zsombó, Maros-menti UFC, Móravárosi Kinizsi, Balástya, Csanytelek, Bordány, Szőreg, az 17–24. helyért játszhat tovább: Mártély, Újszentiván, Apátfalva, Tápé, Deszk, Nagymágocs, Tömörkény, Kübekháza, a 25–32. helyért játszhat tovább: Földeák, Pázsit, Maroslele, Szikáncs, Baks, Fábiánsebestyén, Universitas, Rock Klub.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kajak-kenu: vízen Portugáliától az USA-ig

Kajak-kenu: vízen Portugáliától az USA-ig
Az EDF DÉMÁSZ-Szeged összesen nyolc versenyzője utazhat el vagy utazott már el meleg vízi edzőtáborba. A riói olimpia évében mindennél fontosabb a minél optimálisabb körülmény biztosítása - ezt tudja kajakos, kenus, evezős és klub is. Tovább olvasom