2017. 11. 20. hétfő - Jolán 1°C | 8°C Még több cikk.

NB II: továbbra is veretlen a Szeged 2011

Cegléden sem szenvedett vereséget a Szeged 2011 NB II-es labdarúgócsapata, amely négy forduló után nyolc ponttal áll a tabellán.
Cegléd–Szeged 2011 1–1 (0–0)
Labdarúgó NB II, Keleti csoport, 4. forduló. Cegléd, 300 néző. Vezette: Solymosi.
Cegléd: Miski – Robson, Miklósvári, Koncz, Farkas I. – Szkunc, Kenderes, Nagy L., Juhász – Balog, Medgyesi. Vezetőedző: Ványi Zsolt.
Szeged 2011: Belecsan 6 – Borbély 5, B. Kapic 0, Tóth I. 6, Farkas Z. 6 – Ulvicki 6, Toca 5 – Kéri 0, Lisztes 6, Geiger 5 – Kis R. 6. Vezetőedző: Tóth Bálint.
Gólszerzők: Koncz (52., 11-esből), illetve Kis R. (75.).
Csere: Kéri helyett Rézműves (5) és B. Kapic h. Laczkó J. (5), mindkettő a 24. percben, Geiger h. Varga B. az 58., Ladiszlai h. Kenderes a 61., Balog h. Szalai B. a 68., Miklósvári h. Kormos a 81. percben.
Sárga lap: Kéri a 21., Varga B. a 75., Koncz Zs. a 75., Nagy L. a 83., Borbély a 86., Juhász a 90., Robson a 90+2. percben.

Nem indult jól a Szeged 2011 mérkőzése Cegléden, hiszen már a 24. percben kettős cserét kellett végrehajtani a vendégek edzőjének, Tóth Bálintnak: Kéri Tamás és Bekim Kapic is megsérült. A kényszerű változtatás megkötötte a szegedi szakember kezét, hiszen a későbbiekben már csak egy alkalommal volt lehetősége belenyúlni csapata játékába, illetve a mérkőzésbe.

Góltörténet

52. perc:
a Farkas I. buktatásáért megítélt 11-est Koncz Zs. magabiztosan értékesítette, 1–0.
75. perc: Toca szabadrúgását követően a labda Kis R. elé került, és a középpályás egy átvétel után, a bal kapufa segítségével a hálóba gurított, 1–1.

Sokáig úgy tűnt, erre nincs szükség, hiszen bár a hazaiaknak voltak kisebb lehetőségeik, Medgyesi lövésén és Szkunc távoli csavarásán kívül nem akadt komoly védeni valója az egy hét kihagyás után újrakezdő Belecsannak. A szünetet követően sem akcióból született a Cegléd vezető találata, hanem büntetőből. A szentesi származású Koncz Zsolt magabiztos ítéletvégrehajtó volt, így a hajrában a Szegednek igyekeznie kellett, hogy legalább a döntetlent elérje, amely a veretlenség megőrzését is jelenthette. Nos, ez Kis Róbert révén sikerült is negyedórával a mérkőzés vége előtt. A Szeged 2011 a hajrában  remek erőnlétének köszönhetően fölényt harcolt ki, és a győztes találatért küzdött, ám meg kellett elégednie a döntetlennel.

Tóth Bálint: – Azok után, ahogy alakult a mérkőzés, a végeredményt pozitívan kell értékelni. A két csere megbontotta azt a csapatot, amely jól játszott és dominált a változtatásig, ám utána két helyzetet is kialakítottak a ceglédiek. A 11-es jogos volt, onnantól kezdve viszont felülkerekedtünk a hazaiakon, és kár, hogy nem volt hátra még néhány perc, mert akkor nyertünk volna. A kapusposzton a megérzésemre hagyatkoztam, amikor változtattam, hiszen a tehetséges Trepák, akinek a hozzáállása példaértékű, jól védett a Putnok ellen, de nem szabad elfelejteni, hogy Belecsannak hatalmas szerepe volt az eddigi szereplésünkben, ráadásul legutóbb éppen Cegléden remekelt. Akadt egy kis problémája, amelyen szerencsére már túl van. Ritka, hogy két, szakmailag és emberileg is kiváló kapusa van egy csapatnak, nekem ez most adott.

• 5. bömi 2012. szeptember 10. 04:32
    „4.Juhi Szerintem ha bemész akárhova egy rendezvényre és ott vásárolsz minden drágább.Na kinek van igaza???”
  • 4. Juhi 2012. szeptember 09. 21:37
    „És a sör ára!!! A boltba 200 A pályán 300!!! Na kinek van igaza??????”
  • 3. valakilajos2 2012. szeptember 09. 17:37
    „csöcskenőcs!!! szép ám a nyolctagú család!!! de nem hiszem, hogy az 500 Ft sok lenne a felnőtteknek, a kicsiknek meg ingyenes. Erről ennyit.nem azon 200 Ft-on múlik. Amúgy pedig ha mindenki felnőtt a családban az 1600Ft-t jelent neked. Hát nem hiszem, hogy földhöz verne ennyi pénz, akit érdekel a meccs. Ha belegondolsz: 2doboz cigi, vagy épp 4liter benzin... hja 300Ft ért kimennél... ugyan...

volt, hogy ingyenes volt anno a meccs.. akkor kijöttél?????

kinek van igaza?”
  • 2. Deadman 2012. szeptember 09. 16:02
    „Szerintem Nekem van igazam..Mert az emberek akik IGAZÁN SZERETIK a focit azok MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT kimennek nekik tő mindegy mennyibe kerül a jegy..
    Ami fontos hogy mikor is mennek ki a divatdrukkerek vagy a kétkedők ???? Akkor mikor FOLYAMATOSAN JÓL MEGY a csapatnak ..Ha a 10. forduló környékén még ott lesz a SZEGED az első 3 hely környékén megnézheted hogy a nézőszám is emelkedni fog ..Azt nem azért mert levitték a jegyek árát...
    Sajnos ez van akkor amikor a divatdrukker sokallja a jegy árát..:)

Na akkor Nekem van igazam vagy Nekem ??”
  • 1. csöcskenőcs 2012. szeptember 09. 12:24
    „még mindig drága az 500 forintos belépőjegy még nb1 ben sem kérnék enyit, 300 forintos belépőjegyeknél szerintem 3 szor ennyi ember is kimozdulna hétvégi családiprogram gyanánt nemmindegy hogy 4000 ezer forint vagy 2400 forint folyik el a családi kasszából ellenben sokkal több ember buzditaná a hazaiakat jóval nagyobb hangulat és minöségibb szurkolás, 1000x500=500.000, 3000x300=900.000 forintos bevétel. kinek van igaza? nekem vagy nkem?”

200 induló a Maty-éri duatlonon

„Triatlon lesz vagy duatlon?" – kérdezte a Maty-éri versenyközpontba érkezve egy győri többpróbás... Tovább olvasom