A labdarúgó NB III Alföld csoport 14. fordulójában a Csongrád megyei csapatok közül csak a Tisza Volán SC szerzett pontot, a Makó és a HFC kikapott.

Jánoshida: Tóth L. – Likácsi, Sztranyovszky, Kelemen, Hajdu – Domokos, Martók, Ábel, Fülöp – Mile (Pelles), Hetrovicz. Edző: Lajkovics János.
Tisza Volán SC: Czirják – Kormányos, Farkas M., Pénzváltó, Grünvald – Kéri, Mucsi, Dargó, Csányi – Beretka, Faragó. Edző: Buchholcz Gábor.
Gólszerzők: Ábel, ill. Faragó.
Kiállítva: Domokos.
A mérkőzés elején a Jánoshidának voltak inkább helyzetei, de ezeket átvészelték a vendégek, majd egy kontrát követően a 20. percben a vezetést is megszerezték. A folytatásban mindkét kapu sűrűn forgott veszélyben, a szegediek szempontjából a lehető legrosszabbkor, közvetlenül a szünet előtt egyenlítettek a hidaiak. A fordulás után mezőnyjáték folyt a pályán, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. Ez így ment a 74. percig, amikor is megfogyatkozott a Jánoshida, de hiába egykapuzott a Volán, hiába billent majdnem fel a pálya, a számtalan helyzetéből egyet sem tudott értékesíteni, így maradt a döntetlen.
Buchholcz Gábor: – Fiatal csapatom minden dicséretet megérdemel, mindent megtett a győzelemért, de sajnos a helyzeteink megint kimaradtak.
Jók: Tóth L., Martók, Ábel, Pelles, ill. Czirják, Mucsi, Dargó.

Tápiószecső–HFC 3–1 (1–0)
Tápiószecső, 50 néző. Vezette: Barta.
Tápiószecső: Rácz R. – Zsolnai (Ladányi), Bátori, Pető, Majzik – Sipos B. (Almáshegyi), Nagy T., Juhász B. (Demeter), Gecse – Balaskó, Németh Gy. Játékos-edző: Rácz Róbert.
HFC: Kovács K. – Huszár (Brizik-Bodrogi), Antal, Bárkányi, Potloka – Konc, Domonkos, Sipos Z., Bartyik – Kökény, Piti (Krasznics). Edző: Szűcs Róbert.
Gólszerzők: Németh Gy., Balaskó, Pető, ill. Domonkos.
Vásárhelyi helyzetekkel indult a meccs, de hiába érett a vendéggól, a vezetést a hazaiak szerezték meg a 20. percben. Ez nem vette el a kedvét a HFC-nek, mentek előre, de a helyzetkihasználással hadilábon álltak. A fordulást követően is beszorultak a tápiószecsőiek, össze is jött az egyenlítés. Ezzel azonban nem elégedett meg a Vásárhely, nyerni akart, beszorította a házigazdát, de előbb a Potloka ziccerét követő ellentámadásból, majd az utolsó előtti percben közvetlenül Huszár helyzete után ért el gólt a Tápiószecső. Ha létezik balszerencsés vereség, akkor ez az volt.
Szűcs Róbert: – Az eredmény nem tükrözi a játék valós képét, a döntetlenre, de akár még a győzelemre is rászolgáltunk volna.
Jók: Rácz R., Balaskó, Németh Gy., ill. Potloka, Konc, Kökény.

Dabas–Makó 2–1 (1–0)
Dabas, 250 néző. Vezette: Takács T.
Dabas: Kövesfalvi – Buczkó, Bátki, Takács K., Danyis – Csendes, Bányai, Nagy A., Körmöci (Basa) – Szűcs L., Volenszki. Edző: Keresztúri András.
Makó: Halász K. – Rakonczai (Szalai), Béres, Czibere, Horváth G. – Pataki, Krucsó – Schreiber (Retek), Bány, Tóth A. – Nagy N. Játékos-edző: Bány Tamás.
Gólszerzők: Danyis, Bányai, ill. Bány.
A mérkőzésen nem látszott, hogy ki áll a tabellán az első, és ki a sereghajtó tizenhatodik helyen. A játék minden elemében egyenrangú ellenfele volt a Makó a Dabasnak. A hazaiak csak a gólszerzésben voltak jobbak, könyörtelenül kihasználták a vendégvédők hibáit. Pedig úgy nézett ki, Bány bombagólja után a Maros-partiak jók lesznek egy bravúrdöntetlenre, de két perc múlva szertefoszlott az álmuk...
Bány Tamás: – Aki végig itt volt a meccsen, láthatta és megmondhatja, hogy nem érdemeltünk vereséget a Dabas otthonában.
Jók: senki, ill. Czibere, Horváth G.