2016. 12. 07. szerda - Ambrus -5°C | 3°C

Negyedik és ötödik hely

A debreceni rövid pályás úszó országos bajnokságon a 100 m gyors címvédőjeként ugrott tegnap a vízbe a Szegedi Úszó Egylet kiválósága, Szél Friderika.
A debreceni rövid pályás úszó országos bajnokságon a 100 m gyors címvédőjeként ugrott tegnap a vízbe a Szegedi Úszó Egylet kiválósága, Szél Friderika. A délelőtti selejtezőből a negyedik legjobb idővel (58.30) került az esti fináléba. A szakvezetés bízott abban, hogy Frida felállhat majd a dobogóra, de ezúttal ez nem sikerült neki. Rendkívül szoros volt a hajrá, az első hat helyen célba ért úszónő egy másodpercen belül érintette meg a falat. A versenyt a Jövő SC-s Mutina Ágnes nyerte 56.80-nal, Szél ötödik lett 57.74-gyel.

A 4x50 m női gyorsváltóban a SZUE (Szél Friderika, Lábdy Alexandra, Olasz Anna, Sallai Ágnes) 1:52,79 perces idővel a negyedik helyen végzett.

Tizenkét SZUE-s indul

Huszonhét egyesület csaknem kétszáz versenyzőjének részvételével rendezik meg mától vasárnapig a… Tovább olvasom