2017. 01. 23. hétfő - Zelma, Rajmund -8°C | 4°C Még több cikk.

Negyedik helyen telel a Volán

Mindenképpen győzelemmel szeretett volna búcsúzni az őszi szezontól, a hazai közönségtől a szegedi gárda.
Tisza Volán SC–Dabas 0–1 (0–0)
Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 100 néző. Vezette: Susánszki.

Tisza Volán: Vasas – Pénzváltó, Dargó, Grünwald, Barna D. – Mórocz, Huszárik – Pálfi (Szabó A.), Beretka, Végh A. (Szilágyi) – Kazi (Buzási). Edző: Buchholcz Gábor.

Dabas: Ambrus – Buczkó, Csáki, Kocsis, Danyis – Magyar, Volenszki, Halgas (Teiringer), Simon (Czimmermann) – Zana (Csendes), Szűcs. Edző: Keresztúri András.

14. Algyő törölve

Mindenképpen győzelemmel szeretett volna búcsúzni az őszi szezontól, a hazai közönségtől a szegedi gárda. Csakhogy már a 10. percben bajba került, mivel a játékvezető Mórocz megmozdulását szándékos könyöklésnek(?) látta, és az öltözőbe küldte a rutinos labdarúgót. A létszámban megfogyatkozott házigazdák ennek ellenére vezetéssel térhettek volna pihenőre, csakhogy az első félidő hajrájában Beretka ziccerből Ambrusba lőtt, a kipattanó labdát pedig Kazi az üres kapu mellé lőtte. A fordulás után a pályára leszálló ködben nem alakulhatott ki élvezetes játék, egyik fél sem tudott fölényt kiharcolni. Már úgy tűnt, a felek gól nélküli döntetlennel búcsúznak az esztendőtől, amikor teljesen váratlanul a 83. percben egy szöglet utáni szituációból Csáki fejjel volt eredményes. A meccs végén a szerencse is elpártolt a szegediektől: Huszárik szabadrúgása a felső lécen csattant. A hazai vereség azt eredményezte, hogy a Tisza Volán SC lemaradt a dobogóról, a negyedik helyen telel.
Buchholcz Gábor: – A nézők a játékvezetésre alkalmatlan személy ámokfutását láthatták. Gratulálok csapatomnak az őszi idényben nyújtott teljesítményéért.

Jók: Vasas, Barna, ill. Ambrus, Halgas.

További eredmények: Soroksár–Gyula 1–0, Orosháza– ESMTK 5–0, Százhalombatta– Monor 1–1, Szolnoki Spartacus–Kecskemét II. 1–0. A HFC szabadnapos volt.

Teke: Mindenki ezt várta

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Szegedi TE hazai pályán… Tovább olvasom