2018. 02. 25. vasárnap - Géza -8°C | -1°C Még több cikk.

Négyezernél több futó

Szombaton Szegeden került megrendezésre a 2004-ben, az athéni olimpia évében útjára indított K&H olimpiai futónapok eseménysorozata.
Szombaton Szegeden került megrendezésre a 2004-ben, az athéni olimpia évében útjára indított K&H olimpiai futónapok eseménysorozata. A tavalyi sikeres debütálás után idén 4100 futó állt rajthoz a megyeszékhelyen, hogy teljesítse a város legszebb részein – Kárász utca, Széchenyi tér, Dóm tér – elhaladó 3,4 kilométeres távot. A férfiak és a nők versenyét is a hazai „pálya" előnyét élvező futó, Kapitány Zoltán (10.53) és Kis Ágnes (12.11) nyerte. A tanintézmények között kiírt mozgósítási versenyt a helyi iskolák kategóriájában a Tabán Általános Iskola (394 fő), a vidékiek közül a Pusztamérgesi Általános Iskola (157 fő) nyerte és vihette haza a sportszervásárlási utalványokat

Átaludta az első félidőt a Pick Szeged

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata tizenöt gólos győzelmet aratott a Nyíregyháza ellen. Tovább olvasom