2017. 03. 29. szerda - Auguszta 4°C | 20°C Még több cikk.

Nem élt a HFC a lehetőséggel

Hódmezővásárhely - Nem unatkozhattak a nézők a HFC utolsó őszi bajnokiján a labdarúgó NB III Alföld csoportjában.
HFC–Vecsés 1–1 (0–0)
Hódmezővásárhely, 150 néző. Vezette: Béleczki.
HFC: Kovács K. 6 – Boros 6, Rácz L. 6,5, Antal K. 6,5, Mucsi 6 (Juhász II. S., 72.) – Juhász I. S. 6–2=4, Konc 5,5 – Hanyecz B. 5,5 (Varga L., 65.), Varga M. 6, Marton B. 6 – Harangozó 6. Edző: Dezső Ferenc.
Vecsés: Gecse – Lénárt, Hungler, Sztancsek, Fekecs – Madar, Könczey, Kollár (Tell, 85.), Petruska – Kozó (Soóky, 73.) – Czipper. Edző: Nahóczky Attila.
Gólszerzők: Harangozó (53.), illetve Sztancsek (61.).
Kiállítva: Juhász I. S. (47.), illetve Petruska (47.), Könczey (75.).

Már a harmadik percben helyzetig jutott a HFC, amikor Marton B. a hálóra emelt. A folytatásban már inkább mezőnyjáték folyt. A szünetben feljebb tolta csapatát Dezső Ferenc, miközben alig két perc játék után páros kiállítás történt: Juhász I. S. és Petruska küzdött, utóbbi a földre került, majd a bíró mindkettejüknek a piros lapot mutatta fel. Az 53. percben Harangozó a 16-oson kívülről rálőtte a labdát, amely egy védőn irányt változtatva a felső sarokba pörgött. Nem sokáig tartott a hazai öröm, mivel alig nyolc perc múlva egyenlített a Vecsés. Czipper párharcot nyert Ráczcal szemben, a labdával Sztancsek kilépett, és a hálóba gurított.

Dezső Ferenc: – Köszönjük a szurkolóinknak a kitartást, a türelmet, megpróbáltunk megint győzni, de nem tudtunk élni a lehetőséggel.

Szerencsés pontszerzés hazai pályán

Ezúttal végre a Makónak volt szerencséje, a lefújás előtt öngóllal egyenlítettek. Tovább olvasom