2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 10°C | 24°C Még több cikk.

Nemzetközi bajnok és Eb-résztvevő karatésok

Több dobogós helyezést szállítottak TADASHII HARCMŰVÉSZETI SE utánpótlás versenyzői a prágai III. Nemzetközi Utánpótlás Kyokushin Karate Bajnokságról. Az igazi megmérettetés viszont csak ez után jön.
2011. május 7-én Prágában rendezték meg III. Nemzetközi Utánpótlás Kyokushin Karate Bajnokságot. A versenyen kilenc ország több mint 300 versenyzője mérte össze erejét.

A szegedi TADASHII HARCMŰVÉSZETI SE utánpótlás versenyzői a következő eredményeket érték el: Dancsik Adél ifjúsági kategóriában 1. helyezést, Polák Leila serdülő kategóriában 2. helyezést, Kószó András junior kategóriában 3. helyezést ért el.

A sportegyesület versenyzőinek a tavaszi versenyszezon legnagyobb kihívása pedig május 27-én következik Padovában, ahol az IKO Kyokushinkaikan Súlycsoportos Európa Bajnokságát rendezik.
A klub színeiben öt versenyző képviseli hazánkat: Kószó Ildikó és Ördög Balázs formagyakorlatban, Abonyi Bertalan 70 kg-os, Gudmon Gábor 80 kg-os és Puskás Nóra 65 kg-os súlycsoportban indulhat Európa legjobbjai között.

• 4. kyo.leila 2011. május 26. 15:52
    „Osu!

Gratulálok mindenkinek : ))
    Nagyon jó volt a verseny még, ha azért is lettem második mert a döntőben 40 kg-mal nehezebbek voltak nálam : ))”
  • 3. kiokushyn 2011. május 26. 13:30
    „OSU!
    Gartulálok minden versenyzőnek!Köszönet,hogy végre újságcikkben is megjelenhetnek az eredmények.”
  • 2. Nid2 2011. május 26. 11:29
    „Sok sikert a versenyre - Az indulói lista már fenn van az interneten: összesen 198 felnőtt induló!! Szép kihívás!