2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 10°C | 24°C Még több cikk.

Nyert a Szedeák Nyíregyházán

A bajnokság 11. fordulójában megszerezte első idegenbeli sikerét a Naturtex-SZTE-Szedeák A csoportos férfi kosárlabdacsapata.
Nyíregyháza–Naturtex-SZTE-Szedeák 76–80 (20–21, 21–23, 18–21, 17–15)
Férfi kosárlabda NB I A csoport, 11. forduló. Nyíregyháza, 600 néző. Vezette: Cziffra, Kiss, Vétek.
Nyíregyháza: Fekete 14, László 15, MOHÁCSI 18/3, Djogo 5, Miskovics 2. Csere: SITKU 21/15, Polyák 1, Nagy K., Papp. Vezetőedző: Ferenczi Tamás.
Szedeák: DRAHOS 19/9, LEVY 15, Kiss Zs. 1, IVOSEV 21/15, DUKICS 15. Csere: Vida 4, Tanács 2, Molnár M. 3/3. Vezetőedző: Fodor Péter.
Kipontozódott: Dukics (37.).

Fodor Péter legénységének nem volt könnyű dolga Nyíregyházán, a hazaiak ikonja, Sitku Ernő nagy napot fogott ki, vele kelett a leginkább megbírkóznia az együttesnek. Ez sikerült, hiszen a Szedeákban Drahos, Levy, Ivosev és Dukics is jó dobóformát mutatott, a harmadik negyedben összeszedett 10-12 pontos előnyből pedig négyet sikerült megtartani a végéig.

A Szedeák pénteken 18 órától a Pécset fogadja az újszegedi sportcsarnokban.

Fodor Péter: – A második negyedtől kezdve egyenletesen teljesítettünk, és a harmadik játékrészben sikerült akkora előnytszereznünk, ami faultproblémáink ellenére is kitartott a végéig. Megérdemelt győzelmet arattunk.

További eredmények: Szolnoki Olaj–Atomerőmű 68–96, Kecskemét–Körmend 71–89, Falco–Jászberény 92–74, Pécs–Debrecen 90–83, Sopron–Kaposvár 91–97, ZTE–Albacomp 59–71.

Finálék a Kék Mókuson: duplázhat is az Első Beton

Kialakult a Szegedi Sport és Fürdők Kft. által szervezett, lapunk és az MLSZ Csongrád megyei… Tovább olvasom