2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

On-line közvetítés a szerdai Pick-meccsről

Bármily furcsa, de a szerdai Dunaújváros - Pick Szeged rangadót egyik tv-csatorna sem közvetíti élőben. A szegedi szurkolóknak mégsem kell bosszúsnak lenniük, hiszen honlapunkon, a delmagyar.hu-n percről perce nyomon követhetik majd az eseményeket.
Bármily furcsa, de a szerdai Dunaújváros - Pick Szeged rangadót egyik tv-csatorna sem közvetíti élőben. A szegedi szurkolóknak mégsem kell bosszúsnak lenniük, hiszen a Délmagyarország on-line (www.delmagyar.hu) jóvoltából nem maradnak le semmiről, Horváth Levente kollégánk percről perce tudósít Dunaújvárosból, a Dunaferr–Pick rangadóról.

Érdemes tehát kora este a számítógép elé ülni, és izgulni, hogy a szegedi kedvencek győztesen térjenek haza.

A meccet ITT követhetik figyelemmel.

• 6. Lalasrac 2008. március 05. 17:53
    „Nem értem miért Debrecen-Dunaferr férfi meccset közvetítettek, amikor ma BudapestBankFTC-GyőriAudioETO illetve Dunaferr-PickSzeged meccs van, ja és persze 10* ismétlik a másik meccseket ahelyett, hogy ezeket adnálk...
    Ui: A FTC-Győr link engem is nagyon érdekelne!”
  • 5. Demike65 2008. március 05. 17:18
    „Sziasztok, és a Fradi-Győrt melyik linken lehet nézni?”
  • 4. szerk. 2008. március 05. 16:55
    „A meccs 18 órakor kezdődik.”
  • 3. asdddaf 2008. március 05. 16:54
    „ne ez is k jooo ma van a fradi gyor azt sem kozvetitik csak a neten”
  • 2. stamate88 2008. március 05. 16:17
    „és hány orakor lesz a közvetités??????????”
  • 1. Skipper 2008. március 05. 11:01
    „Leszedték a hozzászólásom, ezennel megerősítem: véleményem szerint a Szeged ilyen hozzáállással 6-8 góllal kikap a fiatal dunaújvárosiaktól. Az őszi mentalitású szeged 3-4 góllal végig vezetve nyerne.”

Az NB I/B 5–6. helyének megszerzése a cél a makói kéziseknél

Megkezdődött a bajnoki küzdelem a másodosztályú férfi kézilabda-bajnokságban. A félidőben hatodik… Tovább olvasom