Délmagyar logó

2017. 07. 22. szombat - Magdolna 20°C | 34°C Még több cikk.

Országos döntőben a legjobb diákok

Hódmezővásárhely - Az általános és középiskolás sportolóknak kiírt diákolimpia versenysorozat a területi küzdelmekkel folytatódott.
Az úszásban jeleskedő Csongrád megyei diákok a Gyarmati Dezső Sportuszodában mérték össze erejüket, ahonnan korcsoportonként és számonként az első helyezettek kerültek a március eleji országos döntőbe.

Eredmények, I. korcsoport, 2004-ben és később született diákok, 50 m fiú gyors: 1. Oláh Norbert (NLG, Hódm.), 2. Ladócki Ádám (Madách I., Szeged), 3. Ruzsa Bence (Ságvári E., Szeged). 50 m leány gyors: 1. Ugrai Panna (Mindszenti Ált. Isk.), 2. Balla Rebeka (Tisza-parti, Szeged), 3. Fábián Bettina (Gregor J., Szeged). 50 m fiú hát: 1. Tárkány István (Ságvári E., Szeged), 2. Kis Levente Máté (Rókusi, Szeged), 3. Kovács Zétény (NLG, Hódm.). 50 m leány hát: 1. Balla Rebeka (Tisza-parti, Szeged), 2. Nagy Petra (Klauzál, Hódm.), 3. Sebők Lilla (Csongrád, Katolikus). 50 m fiú mell: 1. Oláh Norbert (NLG, Hódm.), 2. Kürti Szabó Zsombor (Szentes, Szt. Erzsébet), 3. Sallai Szabolcs (Madách I., Szeged). 50 m leány mell: 1. Ugrai Panna (Mindszent), 2. Fábián Bettina (Gregor J., Szeged), 3. Barna Zsófi (Szentes, Szt. Erzsébet).

II. korcsoport, 2002–2003, 50 m fiú gyors: 1. Gergely Szabolcs (Szentes, Koszta), 2. Tót Csaba (Liszt, Hódm.), 3. Kresák Konrád (Gregor J., Szeged). 50 m leány gyors: 1. Béres Hanna (Gregor J., Szeged), 2. Fábián Fanni (Gregor J., Szeged), 3. Kothencz Petra (Makói Katolikus). 50 m fiú hát: 1. Sipos Gábor (Kertváros, Hódm.), 2. Wolf Milán (Kertváros, Hódm.), 3. Gergely Szabolcs (Szentes, Koszta). 50 m leány hát: 1. Béres Hanna (Gregor J., Szeged), 2. Tóth Tamara (Ságvár E., Szeged), 3. Batta Orsolya (Szentes, Kiss B.). 50 m fiú mell: 1. Szabó Dániel (Szentes, Szt. Erzsébet), 2. Sipos Gábor (Kertváros, Hódm.), 3. Herczeg István (Ságvári E., Szeged). 50 m leány mell: 1. Zaka Maja (Kertváros, Hódm.), 2. Fábián Fanni (Gregor J., Szeged), 3. Bajusz Petra (Ságvári E., Szeged). 4×50 m fiú gyorsváltó: 1. Sipos, Wolf, Kasza, Tóth (Kertváros, Hódm.), 2. Barna, Kürti, Sóti, Szabó (Szentes, Szt. Erzsébet), 3. Korom, Mácsai, Pásztor, Rébeli Sz (Szentes, Kiss B.). 4×50 m leány gyorsváltó: 1. Dömsödi, Batta, Dudás Sz., Kovács (Szentes, Kiss B.), 2. Béres, Dénes, Fábián, Rója (Gregor József, Szeged), 3. Bocskay, Czirbus, Lantos, Tóth (Szentes, Koszta).

III. A korcsoport, 2000–2001, 100 m fiú gyors: 1. Novoszáth Noel (Tisza-parti, Szeged), 2. Fábián Milán (Tarján III., Szeged), 3. Katona Péter (NLG, Hódm.). 100 m leány gyors: 1. Szentkereszty Cecília (2000 Bethlen, Hódm.), 2. Bonecz Boglárka (Karolina, Szeged), 3. Osvay Borbála (Juhász Gy., Szeged). 100 m fiú hát: 1. Ulrich Botond (Béke u., Szeged), 2. Fábián Milán (Tarján III., Szeged), 3. Szabó Kristóf (Kiss B., Szentes). 100 m leány hát: 1. Nagy Dorottya (Madách I., Szeged), 2. Csókay Lenke (NLG, Hódm.), 3. Dudás Szabó Kata (Kiss Bálint, Szentes). 100 m fiú mell: 1. Bánfi Bence (Liszt, Hódm.), 2. Slíz Bálint (Madách I., Szeged), 3. Sipos Zoltán (Kertváros, Hódm.). 100 m leány mell: 1. Szentkereszty Cecília (Bethlen, Hódm.), 2. Nagy Dorottya (Madách I., Szeged), 3. Gulyás Andrea (Szentes, Klauzál). 100 m fiú pillangó: 1. Novoszáth Noel (Tisza-parti, Szeged), 2. Szabó Bálint (Tarján III., Szeged), 3. Tóth Gyula (Kiss B., Szentes). 100 m leány pillangó: 1. Bonecz Boglárka (Karolina, Szeged), 2. Osvay Borbála (Juhász Gy., Szeged), 3. Csókay Lenke (NLG, Hódm.). 4×50 m fiú gyorsváltó: 1. Balla, Gellért, Karnok, Novoszáth (Tisza-parti, Szeged), 2. Sipos, Jucha, Szilágyi, Halász (Kertváros, Hódm.), 3. Berki, Pusztai, Szabó, Tóth (Szentes, Kiss B). 4×50 m leány gyorsváltó: 1. Dudás Sz., Héjja, Lantos, Orbán (Kiss B., Szentes), 2. Nagygyörgy, Szabó, Magyar, Csókay (NLG, Hódm.), 3. Gábor, Greksa, Vidács, Jaksa (Algyő). III B korcsoport, 2000–2001, 100 m fiú gyors: 1. Kovács Zsombor (2000 Szt. István, Hódm.), 2. Petrov Jakab (Ságvári E., Szeged), 3. Rácz Marcell (Zrínyi I., Szeged). 100 m leány gyors: 1. Ruzsa Kata (Ságvári E., Szeged), 2. Császár Noémi (Mórahalom), 3. Tóth Renáta (Szentes, Klauzál). 100 m fiú hát: 1. László Hunor (Tisza-parti, Szeged), 2. Bodó János (Algyői), 3. Kovács Zsombor (Szt. István, Hódm.). 100 m leány hát: 1. Ruzsa Kata (Ságvári E., Szeged). 50 m fiú mell: 1. Kocsis Ádám (Ságvári E., Szeged), 2. Rózsa Alex (Algyő), 3. Schütz Dávid (Liszt F., Hódm.). 50 m leány mell: 1. Császár Noémi (Mórahalom), 2. Engi Kincső (Mórahalom), 3. Vadkerti Gréta (Juhász Gy., Szeged). 4×50 m fiú gyorsváltó: 1. Győri, László, Pápai, Paulik (Tisza-parti, Szeged), 2. Bodó, Bús, Demecs, Rózsa (Algyő), 3. Nyerges, Nyerges, Kovács, Rostás (Szt. István, Hódm.). 4×50 m leány gyorsváltó: 1. Keresztúry, Nagy, Sass, Szögi (Tisza-parti, Szeged), 2. Balogh, Császár, Engi, Juhász (Mórahalom I.).

IV. A korcsoport, 1998–1999, 100 m fiú gyors: 1. Miksi Richárd (Madách I., Szeged), 2. Rébeli Szabó Máté (Szentes, HMG), 3. Vándor Tamás (Szt. István, Hódm.). 100 m leány gyors: 1. Novoszáth Melinda (Tisza-parti, Szeged), 2. Kerecsen Gerle (Kertváros, Hódm.), 3. Héja Ágnes (Szentes, HMG). 100 m fiú mell: 1. Miksi Richárd (Madách I., Szeged), 2. Süli Ákos (Szt. István, Hódm.), 3. Ferenczi László (Radnóti M., Szeged). 100 m leány mell: 1. Kerecsen Gerle (Kertváros, Hódm.), 2. Károlyi Fanni (Szt. István, Hódm.), 3. Vas Laura (Juhász Gy., Szeged). 100 m fiú hát: 1. Kendi Csaba (Bethlen, Hódm.), 2. Fábián Soma (Tarján III., Szeged), 3. Süli Ákos (Szt. István, Hódm.). 100 m leány hát: 1. Kondorosi Gréta (Szentes, Kiss B.), 2. Vas Laura (Juhász Gy., Szeged), 3. Csényi Lívia (NLG, Hódm.). 100 m fiú pillangó: 1. Vándor Tamás (Szt. István, Hódm.), 2. Kovács Norman (NLG, Hódm.), 3. Paragi Dominik (Piarista, Szeged). 100 m leány pillangó: 1. Novoszáth Melinda (Tisza-parti, Szeged), 2. Héja Ágnes (Szentes, HMG), 3. Csényi Lívia (NLG, Hódm.). 4×50 m fiú gyorsváltó: 1. Héja, Tóth, Rébeli, Gáspár (Szentes, HMG), 2. Bakacsi, Fábián, Farkas, Szeri (Tarján III., Szeged), 3. Hadlaczki, Oláh, Pálka, Szepes (Ságvári E., Szeged). IV B korcsoport, 1998–1999, 100 m fiú gyors: 1. Juhász Huba (Tisza-parti, Szeged), 2. Hudák Martin (Rókusi, Szeged), 3. Sallai Zsolt (Liszt F., Hódm.). 100 m leány gyors: 1. Papdi Dóra (Mórahalom), 2. Novák Blanka (Ságvári E., Szeged), 3. Juhász Szabó Lilla (Szentes, HMG). 100 m fiú mell: 1. Lévai László (Kertváros, Hódm.), 2. Nógrádi Szabolcs (1998 Mórahalom), 3. Ambruzs Erik (Kertváros, Hódm.). 100 m leány mell: 1. Haranghy Laura (1998 Klauzál, Hódm.), 2. Daka Lúcia (Zákányszék), 3. Szécsi Anett (Mórahalom). 100 m fiú hát: 1. Kalmár Krisztián (Rókusi, Szeged), 2. Kardos Bálint (Béke u., Szeged), 3. Sallai Zsolt (Liszt F., Hódm.). 100 m leány hát: 1. Juhász Sz. Lilla (Szentes, HMG), 2. Novák Blanka (Ságvári E., Szeged), 3. Vincze Szilvia (NLG, Hódm.). 4×50 m fiú gyorsváltó: 1. Hudák, Kalmár, Kalmár, Oravecz (Rókusi, Szeged), 2. Lévai, Halász, Ambruzs, Kandó (Kertváros, Hódm.), 3. Ondrik, Sass, Szajbély, Szögi (Radnóti M., Szeged). 4×50 m leány gyorsváltó: 1. Borsos, Király, Papdi, Szécsi (Mórahalom), 2. Dobos, Szilágyi, Garas, Tőkés (Kertváros, Hódm.), 3. Csóti, Daka, Németh, Tajthy (Zákányszék).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A Montpellier lesz az A-Híd Szeged VE ellenfel

Csütörtök este Luxemburgban elkészítették a férfi vízilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének… Tovább olvasom