2016. 12. 07. szerda - Ambrus -5°C | 3°C

Öt vásárhelyi arany a cápa , illetve béka seregszemlén

Fantasztikusan szerepeltek a Hódúszó SE ifjú versenyzői a korosztályos országos bajnokságnak számító cápa (helyszín: Békéscsaba), illetve béka (Gyula) seregszemlén (12 év alatt így hívják az ország legjobbjainak viadalát).
Fantasztikusan szerepeltek a Hódúszó SE ifjú versenyzői a korosztályos országos bajnokságnak számító cápa (helyszín: Békéscsaba), illetve béka (Gyula) seregszemlén (12 év alatt így hívják az ország legjobbjainak viadalát). A vásárhelyi gyerekek öt arany- és három bronzérmet szereztek; ilyen remek szereplésre Risztov Éva óta nem volt példa!

A legeredményesebb Gábor Tamás ('96-ban született) volt, aki a 100 m pillangót 1.11.53-as pompás idővel nyerte, de 200 m pillangón is a legjobbnak bizonyult (2.36.41). Ezenkívül tagja volt még a Seres Medárd, Lehoczki Patrik és Seres Péter alkotta, harmadik helyen végzett 4x100 m-es vegyes váltónak is (5.00.86 – új vásárhelyi városi csúcs). Oswald Viktor ('97) is két aranyat gyűjtött be: 100 m háton 1.18.60-nal, míg 200 m vegyesen 2.46.64-et úszva lett győztes. Az ötödik bajnoki címet a mindössze hét esztendős Szentkereszty Cecília szerezte 100 m gyorson (1.33.36). A fiúk edzője Tóth Tibor, Cecíliáé pedig Nagyné Zaka Ildikó.

Vásárhelyé az ob

Tegnap délelőtt döntött a Magyar Teniszszövetség elnöksége: a férfi országos egyéni bajnokság… Tovább olvasom