2017. 12. 15. péntek - Valér 6°C | 13°C Még több cikk.

Otthon és idegenben

A férfi vízilabda OB I alapszakaszából már csak négy forduló van hátra. A csapatok elérkeztek a hajrához. A két Csongrád megyei csapat közül ma csak a Szeged Beton VE szerepel hazai környezetben.
A férfi vízilabda OB I alapszakaszából már csak négy forduló van hátra. A csapatok elérkeztek a hajrához. A két Csongrád megyei csapat közül ma csak a Szeged Beton VE szerepel hazai környezetben. Vukanicsék 18.30-kor azt a Szolnokot fogadják, amellyel idegenben 9–9-re végeztek úgy, hogy közben vezetettek már 3–0-ra, 7–4-re és 9–6-ra is. Gyöngyösi András legénysége a négy között akarja folytatni a rájátszást, ehhez pedig elengedhetetlenül szükséges begyűjteni a két pontot.

A Legrand-Szentesi VK-ra jóval nehezebb feladat vár, mint a Betonra. Berki András csapata 19 órától a népligeti uszodában az FTC vendégeként ugrik a vízbe. A decemberi, szentesi találkozón a harmadik negyed végén még 5–5-re álltak a felek, a meccs végén viszont a Fradi örülhetett (6–8). A legrandosok meglepetésre készülnek.

Hosnyánszky az edzőtáborban

A március eleji közös gyakorlást követően hétfőn és kedden az idén második alkalommal edz együtt Kemény Dénes válogatott kerete, amelyben ezúttal négy kapus és 13 mezőnyjátékos (közte a szegedi Hosnyánszky) kapott helyet. Klubkötelezettsége miatt ezúttal is hiányoznak az olaszországi légiósok: Kásás, Madaras és Szívós. A vk-keret véglegesítése előtt még egy összetartás lesz április 3-án és 4-én a Margitszigeten.

Képben lesz a foci-vb

Információnk alapján a nyári labdarúgó-vb meccseinek közel háromnegyedét, a hatvannégyből negyvenhat… Tovább olvasom